Zahradní oblouky 93.67%
19 Kvě 2018

4NEJ Zahradní oblouky

Zahradní oblouky vytvoří ze zahrady romantický ráj. Prvek jako z pohádky, který můžete nechat obrůst pnoucími rostlinami, je skvělým způsobem, jak zahradu oživit. Většinou se vypíná nad vstupem nebo dělí prostor na několik částí. Elegantně označí nějakou hranici nebo zajímavé zákoutí zahrady.

Zahradní oblouky jsou záležitostí ozdobnou i užitečnou. U malé zahrady opticky zvětší prostor, u větší ji pomohou rozdělit na několik pomyslných částí. Pro rozrostlé rostliny, které dokážou být poměrně těžké, je potřeba mít oblouk bytelný a pořádně jej ukotvit k zemi. Dá se vyrobit svépomocí i koupit v hobbymarketu.

Milan Vašíček 0
Elektrické nůžky na živý plot 94%
21 Dub 2018

4NEJ Elektrické nůžky na živý plot

Živé ploty představují atraktivní způsob ohraničení pozemku a zajistí dostatečné soukromí. V neposlední řadě plní funkci okrasou, je ale zapotřebí dopřát jim správnou péči. Uplatnění najdou v každé zahradě při vhodné volbě dřevin. Aby se dřeviny nerozrostly do nežádoucích rozměrů a nehezkých tvarů, vyžadují pravidelnou údržbu.

I když manuální nůžky představují klasickou a spolehlivou variantu, práce je s nimi pomalá a namáhavá. Pro větší plot se nehodí. Profesionální nebo hobby elektrické nůžky na živý plot pomohou zkrotit větve a dát plotu tvar.

Milan Vašíček 0
Zapichovací solární zahradní osvětlení 94.67%
05 Dub 2018

4NEJ Zapichovací solární zahradní osvětlení

Venkovní osvětlení snadno promění zahradu v pohádkové království. Navodí příjemnou atmosféru, osvětlí požadovaná místa a oživí venkovní prostor po setmění.

Dnes se pro venkovní osvětlení zahrad, teras nebo předzahrádek používají především LED zdroje. Populární je zapichovací solární zahradní osvětlení, které podle svého názvu využívá energii ze slunečního záření. Je úsporné a jeho provoz nezatíží vaší peněženku. Přes den solární články sbírají a ukládají energii ze slunce a po setmění ji přemění na světlo nezávislé na kabelech a připojení do sítě.

Milan Vašíček 0
Piknikové deky 94%
20 Bře 2018

4NEJ Piknikové deky

Piknikové deky neslouží jen na piknik. Jsou to velké a pevné deky se speciální vrstvou na spodní straně. Ta chrání proti chladu a vlhku.

Na výběr jsou piknikové deky mnoha rozměrů a barev. Jejich určení rozhodně nezačíná a nekončí u pikniku! Jsou skvělé na kempování, na zahradu i k vodě. Hodí se jako podložky i jako provizorní přikrývky. Zespoda nejde chlad a díky jejich rozměrům se na nich báječně relaxuje.

Milan Vašíček 0
Úhlové brusky 94%
12 Bře 2018

4NEJ Úhlové brusky

Úhlové brusce se také říká flexa, karbina či rozbrušovačka. Představuje skvělého pomocníka do dílny, pro domácí kutily i řemeslníky. Patří v dílnách k nejpoužívanějším nástrojům pro broušení a dělení kovů.

K brusce patří řezné nebo brusné kotouče. Využít se dá také k leštění, hoblování, frézování nebo vykružování. S doplňkovým příslušenstvím toho zastane spoustu, a to při práci s kovy, dřevem i různými dalšími stavebními materiály. Ve vytíženosti bude možná v řadě hned za vrtačkou.

Milan Vašíček 0
Nafukovací vodní skluzavka 93.33%
11 Led 2018

4NEJ Nafukovací vodní skluzavka

Nafukovací vodní skluzavka vás zabaví u bazénu na dlouhé hodiny. Určena je hlavně pro děti. Záleží na volbě konkrétního výrobku, jeho rozměrech a nosnosti.

Skluzavky patří k nejoblíbenějším vodním atrakcím. Kdo si chce zábavu dopřát i doma na zahradě, může zvolit mezi klasickou pevnou skluzavkou, nebo tou nafukovací.

Dagmar Mikuleczová 0
Plechové zahradní domky 94.33%
26 Pro 2017

4NEJ Plechové zahradní domky

Plechové zahradní domky patří k nejlevnějším a nejrychleji zrealizovaným variantám zahradních přístřešků. Umístí se do nich nářadí a další nezbytnosti pro práci venku – sekačka, zahradní traktůrek, hadice, motorová pila, kolečko a mnoho dalšího. Poslouží i pro bazénové příslušenství, gril, sportovní vybavení nebo hračky. Bleskově vyřeší nedostatek skladovacího prostoru. Hodí se na věci, které nedáme do garáže a do sklepa.

Milan Vašíček 0
Zahradní altán 3x3 94%
18 Pro 2017

4NEJ Zahradní altán 3×3

Zahradní altán je vítaným zastřešením na vlastním pozemku. Podobu může mít různou a k těm nejmenším rozměrům patří 3×3 m.

Velmi praktický bude zahradní altán plachtový s odnímatelnými bočnímu stěnami. Te se dá použít variabilně: za hezkého i horšího počasí. Uzavřený ochrání před větší nepřízní počasí, otevřený zase poskytne vzdušnost spolu s mírným stínem.

Využití zahradního altánu zahrnuje mnoho činností od odpočinku o samotě až po pořádání větších zahradních akcí. Oceníte jej při čtení knihy, rodinné večeři, prodejních akcích i posezení s přáteli. Ochrání před sluncem, deštěm i mírným větrem.

Milan Vašíček 0
Solární ohřev bazénu 93%
10 Pro 2017

4NEJ Solární ohřev bazénu

Dříve vzbuzovat pojem vyhřívaný bazén pocit luxusu, dnes si jej může dovolit téměř každý, kdo má peníze na provoz vlastního bazénu. Do ohřevu bazénové vody lze snadno zapojit slunce. Je to metoda nejpřirozenější a nejekologičtější. Jaké jsou možnosti?

V současné době existují moderní a účinná solární zařízení určená pro všechny typy venkovních bazénů: nadzemní, zapuštěné i částečně zapuštěné. Dokážou vodu ohřát až o několik stupňů Celsia.

Milan Vašíček 0
Zahradní houpačky 92%
28 Lis 2017

4NEJ Zahradní houpačky

Houpačky nejsou jen pro děti! Potěší všechny věkové kategorie a patří k venkovní relaxaci. Sednout si do houpačky, zavřít oči, dýchat čerstvý vzduch… Posedět s knížkou v ruce, dát si kávu, pohodlně usadit hosty při domácím grilování… To vše a mnohem více vám umožní zahradní houpačky.

Pro celou rodinu jsou určeny houpací lavičky, křesla a sedačky. Hodí se na zahradu i terasu.

Milan Vašíček 0