Elektronické bicí soupravy 95%
24 Zář 2018

4NEJ Elektronické bicí soupravy

Elektronické bicí soupravy jsou alternativou těch klasických akustických. Zvuk u nich nevzniká chvěním tělesa, ale jinou cestou na elektronickém principu.

Na elektronické bicí hráli a hrají různí známí interpreti, proto jsou rozhodně atraktivní alternativou akustických bicích souprav. V dnešní technické a digitální době rovněž mají elektricniké bicí soupravy širší možnosti propojení s další elektronikou, nahrávání a podobě.

Dagmar Mikuleczová 0
Zahradní stůl na terasu 94.33%
16 Zář 2018

4NEJ Zahradní stůl na terasu

Na terase se přímo nabízí vytvořit příjemné posezení. Zahradní stůl s několika židlemi, lehátko či houpačka rozhodně nejsou pasé ani když nemáme velkou zahradu. Terasa je skvělým řešením – dá se na ní trávit čas venku i pěstovat rostliny. Přitom nevyžaduje velkou péči.

Zahradní stůl na terasu je základem, pokud chceme venkovní posezení. Stoly i celé sety jsou na trhu k dispozici v mnoha provedeních i barvách. Záleží nejen na našem vkusu, ale i na tom, zda bude nábytek vydaný napospas výkyvům počasí, nebo pod střechou.

Kateřina Perutková 0
Nadzemní bazény 2020 91.67%
12 Zář 2018

4NEJ Nadzemní bazény 2020

Nadzemní bazén je oblíbenou volbou pro ty, kteří nechtějí zabudovaný bazén, ale venkovní vodní hrátky na vlastnímm pozemku je přesto lákají. Představuje praktický i estetický prvek zahrady. Stane se její součástí, proto je třeba vybírat pečlivě.

Modely nadzemních bazénů 2020 jsou propracované a vzhledově líbivé. Bazén by měl ladit se zahradou a zároveň vyhovovat svými vlastnostmi jeho uživatelům. Výběr cílíme podle našich požadavků a finančních možností.

Milan Vašíček 0
Dětské trampolíny s ochrannou sítí 94%
27 Srp 2018

4NEJ Dětské trampolíny s ochrannou sítí

Trampolína není jen druhem pohybové zábavy pro děti, může sloužit jako cvičební pomůcka a nástroj ke zlepšní kondice.

Samozřejmě by měla splňovat technické i bezpečnostní požadavky, aby dobře posloužila dětem i dospělým. K úrazu na ní lze totiž přijít poměrně snadno. Dětské trampolíny musí vždy být vybaveny ochrannou sítí. Mohou mít různé konstrukční výhody či vychytávky, které sníží riziko úrazu na minimum.

Dagmar Mikuleczová 0
Zahradní sušáky na prádlo 93.67%
11 Srp 2018

4NEJ Zahradní sušáky na prádlo

Usušení prádla na čerstvém vzduchu se nic nevyrovná. Kdo má zahradu, určitě rád využije možnost umístit na ni zahradní sušák. Vsadit bychom měli na prověřené značky, které si s konstrukcí a materiály vyhrají. Tyto sušáky jsou bytelné, chytře řešené a skladné zároveň. Poskytnou co nejvíce místa pro vaše prádlo a jen tak se neskácí s každým závanem větru. Samozřejmostí je antikorozní úprava a odolnost vůči běžným klimatickým podmínkám.

Kateřina Perutková 0
Plastové popelnice 93.67%
30 Čvc 2018

4NEJ Plastové popelnice

Plastové popelnice jsou nabízeny v různých objemech a hodí se pro sběr komunálního, tříděného i průmyslového odpadu. Setkáme se s nimi ve firmách, na sídlištích i u rodinných domků.

Výhodami plastových popelnic oproti těm kovovým jsou jejich nižší hmotnost, snadnější údržba a jednodušší manipulovatelnost. Navíc vypadají zkrátka lépe. Na výběr jsou různé barvy popelnic. Nejčastěji máme u domů popelnice černé, hnědé nebo tmavě zelené. Pořídit se ale dají všemožné barevné varianty.

Milan Vašíček 0
Velké květináče z umělého ratanu 94%
18 Čvc 2018

4NEJ Velké květináče z umělého ratanu

Velký květináč z umělého ratanu je úchvatným doplňkem domácnosti i exteriéru. Skvěle se hodí na zahradu, terasu i balkon, nicméně parádu udělá i v obývacím pokoji, chodbě a v dalších místnostech domu. Ideálně ladí k nábytku stejného stylu.

Díky své velikosti poslouží ratanový květináč jako dominantní element nebo k optickému rozdělení prostoru. Umístíte jej doprostřed místnosti, i jako zakončující prvek. Tento typ květináčů je hodně oblíbený ve veřejných prostorách, hodí se do hotelů, restaurací nebo wellness center.

Kateřina Perutková 0
Zástěny a boční markýzy na balkón a terasu 94.67%
06 Čvc 2018

4NEJ Zástěny a boční markýzy na balkón a terasu

Pro útulnost a bezpečí balkonu či terasy poslouží speciální zástěna. Toto originální řešení je ideální pro každého, komu na balkoně chybí trocha soukromí, nebo chce zvýšit bezpečí, hlavně pro malé děti a domácí zvířata.

Balkony popravdě mnohdy neskýtají dostatek osobního prostoru bez nežádoucích pohledů zvenčí. Zástěna je funkčním řešením a dokáže proměnit balkon k nepoznání. Poskytne lepší pocit soukromí, kterého se nejen ve městech, ale mnohdy ani na vesnicích nedostává. Balkonové zástěny se dají řešit na míru. Zástěna ochrání zábradlí a vytvoří z balkonu lepší místo k trávení volného času.

Milan Vašíček 0
Polykarbonátové stříšky nad dveře 94.33%
24 Čvn 2018

4NEJ Polykarbonátové stříšky nad dveře

Elegantní zastřešení vchodových dveří? Odolná polykarbonátová stříška představuje moderní řešení. Materiál je pevný, ale zároveň lehký.

Vchodová stříška nad dveře zajistí ochranu dveří i celého vchodu. Ochrání vstup před povětrnostními vlivy a zároveň vytvoří ozdobný prvek. Díky použití kvalitního dutinkového polykarbonátu vydrží sloužit mnoho let. Odolají i krupobití! K dostání jsou stříšky čiré, matné i tmavé.

Dutinkový neboli komůrkový polykarbonát o dostatečné síle vkusně nahradí sklo. Je mnohem praktičtější. Síla materiálu bývá přibližně od 3 do 6 mm. Několik stříšek se dá napojit vedle sebe a dosáhnout nastavením požadované délky, pokud nenajdeme vhodný kus s přesně padnoucími rozměry.

Milan Vašíček 0
Přenosné zahradní ohniště 94.33%
16 Čvn 2018

4NEJ Přenosné zahradní ohniště

Nevíte, kam přesně na zahradě umístit ohniště? Chcete tuto lokalizaci různě měnit? Vsaďte na přenosné zahradní ohniště a máte po starostech. Přizpůsobí se vaší momentální situaci a skvěle poslouží i pro větší počet lidí. Navíc si nezničíte trávník, nezůstane po něm černá vypálená díra, kde dlouho nic neporoste.

Plápolající oheň umocní večerní atmosféru zahrady. Má nezaměnitelné kouzlo pro všechny věkové kategorie a stmeluje lidi. Kdo by si nechtěl venku něco dobré opéct na klasickém ohni a posedět u plápolajících plamenů?

Milan Vašíček 0