Zahradní lavičky 95.33%
09 Pro 2018

4NEJ Zahradní lavičky

Zahradní lavičky slouží pro venkovní chvíle pohody. V zahradě se dá krásně relaxovat, pokud je na co se posadit. Hodí se i do parků, na předzahrádky či terasy.

I tak zdánlivě obyčejný a běžný kus zahradního nábytku, jako je lavička, dokáže divy. Možná právě proto, že jde o geniálně jednoduchou věc.

Milan Vašíček 0
Nafukovací venkovní vířivky 94.33%
01 Pro 2018

4NEJ Nafukovací venkovní vířivky

Mobilní venkovní nafukovací vířivky jsou skvělou záležitostí pro každého milovníka relaxace v bublinkách. Kdo má zahradu nebo větší terasu, může si bublinkovou lázeň dopřát hezky venku na čerstvém vzduchu, za světla i za tmy. To dodá koupeli úplně nový rozměr.

Nafukovací venkovní vířivky jsou přenosné a komfortní. Pokud nad koupí vířivky uvažujete a nechcete, aby byla někde napevno přimontovaná, pak zkuste sáhnout právě po mobilní variantě. Jakmile ji nebudete chtít nějakou dobu používat, stačí ji vyfouknout, složit a uskladnit pro pozdější zprovoznění.

Milan Vašíček 0
Dřevěné zahradní lehátka 95.33%
19 Lis 2018

4NEJ Dřevěné zahradní lehátka

K dokonalému venkovnímu odpočinku přispějí dřevěná zahradní lehátka doplněná pohodlným polstrováním. Jsou polohovatelná a z kvalitního dřeva. Vybírejte takový materiál, který dobře odolával vnějším vlivům. Dřevo se ještě ve výrobě ošetřuje speciálními přípravky.

Dřevěná zahradní lehátka jsou součástí sad zahradního nábytku, ale pořídit se dají i samostatně. Hodí se na zahradu, terasu, k bazénu i na pláž. Kvalitní lehátka vydrží mnoho let bez ošetření a vypadají dlouho krásná.

Milan Vašíček 0
Párty stany 3x3 m 94.67%
15 Lis 2018

4NEJ Párty stany 3×3 m

Párty stan neboli také zahradní stan je skvělou pomůckou pro trávení času venku se zábavou a jídlem. Stan je vyroben z odolného materiálu, dá se složit, pokud jej zrovna nepoužíváme, a poskytne vítané zastřešení. Pod jeho střechou přečkáme déšť i prudké sluneční paprsky. Vytvoří stín a soukromí.

Na výběr je mnoho rozměrů a provedení párty stanů. Rozměr 3×3 m patří k oblíbeným a často pořizovaným. Není sice příliš velký, ale k pořádání menších akcí postačí.

Milan Vašíček 0
Zahradní stůl na terasu 94.67%
03 Lis 2018

4NEJ Zahradní stůl na terasu

Zahradní stůl rozhodně nemusí být určen pouze na zahradu, jak by mohl napovídat jeho název. Využije se i na terase! Pro relaxaci je zkrátka potřeba komfortní nábytek.

Zahradní stůl na terasu volíme podle vzhledu a rozměrů terasy, našeho vkusu, finančních možností a počtu lidí, kteří budou okolo stolu obvykle sedět. Tvar zahradního stolu je na našem přání. Můžeme si pořídit kulatý, oválný i hranatý stůl.

Kateřina Perutková 0
Plynové ohřívače (zářiče) na terasu 95%
02 Říj 2018

4NEJ Plynové ohřívače (zářiče) na terasu

Terasové ohřívače jsou hitem. Umožní strávit příjemné chvíle venku i v chladnějším počasí nebo za letních večerů. Venkovní plynová topidla jsou k sehnání v rozmanitých designech a efektivně vás zahřejí.

Plynové zářiče na terasu spalují propan-butan, který seženete běžně v tlakových lahvích. Obsluha je snadná a k zapálení zpravidla nepotřebujete ani zápalky. Piezo-elektrické zapalování vám ulehčí život.

Milan Vašíček 0
Elektronické bicí soupravy 95%
24 Zář 2018

4NEJ Elektronické bicí soupravy

Elektronické bicí soupravy jsou alternativou těch klasických akustických. Zvuk u nich nevzniká chvěním tělesa, ale jinou cestou na elektronickém principu.

Na elektronické bicí hráli a hrají různí známí interpreti, proto jsou rozhodně atraktivní alternativou akustických bicích souprav. V dnešní technické a digitální době rovněž mají elektricniké bicí soupravy širší možnosti propojení s další elektronikou, nahrávání a podobě.

Dagmar Mikuleczová 0
Zahradní stůl na terasu 94.33%
16 Zář 2018

4NEJ Zahradní stůl na terasu

Na terase se přímo nabízí vytvořit příjemné posezení. Zahradní stůl s několika židlemi, lehátko či houpačka rozhodně nejsou pasé ani když nemáme velkou zahradu. Terasa je skvělým řešením – dá se na ní trávit čas venku i pěstovat rostliny. Přitom nevyžaduje velkou péči.

Zahradní stůl na terasu je základem, pokud chceme venkovní posezení. Stoly i celé sety jsou na trhu k dispozici v mnoha provedeních i barvách. Záleží nejen na našem vkusu, ale i na tom, zda bude nábytek vydaný napospas výkyvům počasí, nebo pod střechou.

Kateřina Perutková 0
Nadzemní bazény 2020 91.67%
12 Zář 2018

4NEJ Nadzemní bazény 2020

Nadzemní bazén je oblíbenou volbou pro ty, kteří nechtějí zabudovaný bazén, ale venkovní vodní hrátky na vlastnímm pozemku je přesto lákají. Představuje praktický i estetický prvek zahrady. Stane se její součástí, proto je třeba vybírat pečlivě.

Modely nadzemních bazénů 2020 jsou propracované a vzhledově líbivé. Bazén by měl ladit se zahradou a zároveň vyhovovat svými vlastnostmi jeho uživatelům. Výběr cílíme podle našich požadavků a finančních možností.

Milan Vašíček 0
Dětské trampolíny s ochrannou sítí 94%
27 Srp 2018

4NEJ Dětské trampolíny s ochrannou sítí

Trampolína není jen druhem pohybové zábavy pro děti, může sloužit jako cvičební pomůcka a nástroj ke zlepšní kondice.

Samozřejmě by měla splňovat technické i bezpečnostní požadavky, aby dobře posloužila dětem i dospělým. K úrazu na ní lze totiž přijít poměrně snadno. Dětské trampolíny musí vždy být vybaveny ochrannou sítí. Mohou mít různé konstrukční výhody či vychytávky, které sníží riziko úrazu na minimum.

Dagmar Mikuleczová 0