Plynové tepelné zářiče 95.33%
02 Led 2019

4NEJ Plynové tepelné zářiče

Plynové tepelné zářiče vám léto o něco prodlouží. Klidně až do zimy. A na jaře můžete zase brzy začít pobývat venku i večer. Představují ideální zdroj tepla na terasu a k venkovnímu posezení u domu.

V podvečer a večer dá člověku větší námahu se venku zahřát. Už k tomu nepomáhají sluneční paprsky, takže musí nastoupit jiný zdroj tepla. Ideální volbu představuje plynový zářič. S tím budou letní večery pod pergolou bez obav. Je vhodný všude tam, kde není možné rozdělat otevřený oheň, či kde kvůli velikosti prostoru výhřevnost ohně nestačí.

Milan Vašíček 0
Zahradní lavičky 95.33%
09 Pro 2018

4NEJ Zahradní lavičky

Zahradní lavičky slouží pro venkovní chvíle pohody. V zahradě se dá krásně relaxovat, pokud je na co se posadit. Hodí se i do parků, na předzahrádky či terasy.

I tak zdánlivě obyčejný a běžný kus zahradního nábytku, jako je lavička, dokáže divy. Možná právě proto, že jde o geniálně jednoduchou věc.

Milan Vašíček 0
Nafukovací venkovní vířivky 94.33%
01 Pro 2018

4NEJ Nafukovací venkovní vířivky

Mobilní venkovní nafukovací vířivky jsou skvělou záležitostí pro každého milovníka relaxace v bublinkách. Kdo má zahradu nebo větší terasu, může si bublinkovou lázeň dopřát hezky venku na čerstvém vzduchu, za světla i za tmy. To dodá koupeli úplně nový rozměr.

Nafukovací venkovní vířivky jsou přenosné a komfortní. Pokud nad koupí vířivky uvažujete a nechcete, aby byla někde napevno přimontovaná, pak zkuste sáhnout právě po mobilní variantě. Jakmile ji nebudete chtít nějakou dobu používat, stačí ji vyfouknout, složit a uskladnit pro pozdější zprovoznění.

Milan Vašíček 0
Dřevěné zahradní lehátka 95.33%
19 Lis 2018

4NEJ Dřevěné zahradní lehátka

K dokonalému venkovnímu odpočinku přispějí dřevěná zahradní lehátka doplněná pohodlným polstrováním. Jsou polohovatelná a z kvalitního dřeva. Vybírejte takový materiál, který dobře odolával vnějším vlivům. Dřevo se ještě ve výrobě ošetřuje speciálními přípravky.

Dřevěná zahradní lehátka jsou součástí sad zahradního nábytku, ale pořídit se dají i samostatně. Hodí se na zahradu, terasu, k bazénu i na pláž. Kvalitní lehátka vydrží mnoho let bez ošetření a vypadají dlouho krásná.

Milan Vašíček 0
Párty stany 3x3 m 94.67%
15 Lis 2018

4NEJ Párty stany 3×3 m

Párty stan neboli také zahradní stan je skvělou pomůckou pro trávení času venku se zábavou a jídlem. Stan je vyroben z odolného materiálu, dá se složit, pokud jej zrovna nepoužíváme, a poskytne vítané zastřešení. Pod jeho střechou přečkáme déšť i prudké sluneční paprsky. Vytvoří stín a soukromí.

Na výběr je mnoho rozměrů a provedení párty stanů. Rozměr 3×3 m patří k oblíbeným a často pořizovaným. Není sice příliš velký, ale k pořádání menších akcí postačí.

Milan Vašíček 0
Zahradní stůl na terasu 94.67%
03 Lis 2018

4NEJ Zahradní stůl na terasu

Zahradní stůl rozhodně nemusí být určen pouze na zahradu, jak by mohl napovídat jeho název. Využije se i na terase! Pro relaxaci je zkrátka potřeba komfortní nábytek.

Zahradní stůl na terasu volíme podle vzhledu a rozměrů terasy, našeho vkusu, finančních možností a počtu lidí, kteří budou okolo stolu obvykle sedět. Tvar zahradního stolu je na našem přání. Můžeme si pořídit kulatý, oválný i hranatý stůl.

Kateřina Perutková 0
Plynové ohřívače (zářiče) na terasu 95%
02 Říj 2018

4NEJ Plynové ohřívače (zářiče) na terasu

Terasové ohřívače jsou hitem. Umožní strávit příjemné chvíle venku i v chladnějším počasí nebo za letních večerů. Venkovní plynová topidla jsou k sehnání v rozmanitých designech a efektivně vás zahřejí.

Plynové zářiče na terasu spalují propan-butan, který seženete běžně v tlakových lahvích. Obsluha je snadná a k zapálení zpravidla nepotřebujete ani zápalky. Piezo-elektrické zapalování vám ulehčí život.

Milan Vašíček 0
Elektronické bicí soupravy 95%
24 Zář 2018

4NEJ Elektronické bicí soupravy

Elektronické bicí soupravy jsou alternativou těch klasických akustických. Zvuk u nich nevzniká chvěním tělesa, ale jinou cestou na elektronickém principu.

Na elektronické bicí hráli a hrají různí známí interpreti, proto jsou rozhodně atraktivní alternativou akustických bicích souprav. V dnešní technické a digitální době rovněž mají elektricniké bicí soupravy širší možnosti propojení s další elektronikou, nahrávání a podobě.

Dagmar Mikuleczová 0
Zahradní stůl na terasu 94.33%
16 Zář 2018

4NEJ Zahradní stůl na terasu

Na terase se přímo nabízí vytvořit příjemné posezení. Zahradní stůl s několika židlemi, lehátko či houpačka rozhodně nejsou pasé ani když nemáme velkou zahradu. Terasa je skvělým řešením – dá se na ní trávit čas venku i pěstovat rostliny. Přitom nevyžaduje velkou péči.

Zahradní stůl na terasu je základem, pokud chceme venkovní posezení. Stoly i celé sety jsou na trhu k dispozici v mnoha provedeních i barvách. Záleží nejen na našem vkusu, ale i na tom, zda bude nábytek vydaný napospas výkyvům počasí, nebo pod střechou.

Kateřina Perutková 0
Nadzemní bazény 2020 91.67%
12 Zář 2018

4NEJ Nadzemní bazény 2020

Nadzemní bazén je oblíbenou volbou pro ty, kteří nechtějí zabudovaný bazén, ale venkovní vodní hrátky na vlastnímm pozemku je přesto lákají. Představuje praktický i estetický prvek zahrady. Stane se její součástí, proto je třeba vybírat pečlivě.

Modely nadzemních bazénů 2020 jsou propracované a vzhledově líbivé. Bazén by měl ladit se zahradou a zároveň vyhovovat svými vlastnostmi jeho uživatelům. Výběr cílíme podle našich požadavků a finančních možností.

Milan Vašíček 0