Slunečníky na terasu 94.33%
16 Pro 2021

4NEJ Slunečníky na terasu

Užijte si dosyta letní pohodu na terase, a to díky slunečníku. Nebudete se muset schovávat před prudkým sluníčkem a užijete si krásné dny bez kompromisů. I na tu nejmenší terasu lze sehnat vhodný slunečník. V teplém počasí si můžete lehnout na terase na lehátko a vychutnat si třeba čtení knihy. Díky zastínění nebude tabu ani šlofík po obědě na čerstvém vzduchu. Bez slunečníku už si váš pobyt na terase nebo zahradě nebudete umět ani představit.

Milan Vašíček 0
LED vánoční osvětlení rampouchy 95.33%
06 Pro 2021

4NEJ LED vánoční osvětlení rampouchy

Opravdu skvělou a slavnostní vánoční výzdobu představuje LED vánoční osvětlení rampouchy. Hodí se pro byt, dům i altán. Svítící rampouchy jsou velmi efektní a baví každého, kdo je vidí. Toto osvětlení ocení děti i dospělí. Vyvolá kouzelnou atmosféru v pohádkovém vánočním čase. Zářivé rampouchy se hodí do okna, na balkon, na dveře, na dům, na altánek i kamkoliv jinam. Z vašeho domova vytvoří vánoční pohádku. LED vánoční osvětlení rampouchy najdeme v mnoha provedeních, barvách a stylech.

Milan Vašíček 0
Skládací nůžkové párty stany 3 x 6m 94.67%
26 Lis 2021

4NEJ Skládací nůžkové párty stany 3 x 6m

Skvělé zázemí pro vaši akci představuje party stan. Můžete si koupit vlastní, ale stany se dají i zapůjčit. K nejoblíbenějším typům patří skládací nůžkové párty stany 3 x 6 m. Skládací party stan se hodí na oslavu narozenin, svatbu, večírek, grilování, farmářské trhy, dětský den, školní akci, sportovní událost, veletrh. Určitě vymyslíte i mnoho dalších příležitostí, soukromých i komerčních. Stan nahradí dočasně i zahradní altán, pokud v létě postrádáte stín k relaxaci.

Milan Vašíček 0
Zahradní sprchy 94.67%
16 Lis 2021

4NEJ Zahradní sprchy

Chladivé osvěžení si můžete na své zahradě dopřát v letních dnech díky zahradní sprše. Tohoto pomocníka využijete u bazénu, ale i v případě, že žádný bazén nevlastníte. Osprchování před vstupem do bazénu zajistí, že voda zůstane čistější a nezanesete si dovnitř nečistoty, prach, opalovací krémy a písek. Opláchnout se pak můžete opět po plavání v bazénu. Zahradní sprchy jsou výborné jako osvěžení v horkých dnech během práce i odpočinku na zahradě.

Milan Vašíček 0
Venkovní LED světelné řetězy 94.67%
06 Lis 2021

4NEJ Venkovní LED světelné řetězy

Světýlka patří neodmyslitelně k Vánocům. Ozdobit s nimi můžeme jak interiér, tak exteriér. Populární jsou svítící řetězy. Často se setkáme s venkovními LED světelnými řetězy, které jsou snadné na instalaci, bezúdržbové a energeticky nenáročné. Led technologie je pro tento účel zkrátka ideální. Nádherné venkovní LED světelné řetězy jsou k zakoupení v nespočtu variantách, každý si vybere. Můžete vybírat délku řetězu, barvu světla, jeho celkový vzhled, stejně tak dobře jako režimy svícení a způsob zapojení.

Milan Vašíček 0
Lehátka k bazénu 93.67%
07 Říj 2021

4NEJ Lehátka k bazénu

Pobyt u bazénu, odpočinek a opalování mohou být ještě příjemnější, pokud máme pohodlná lehátka. Sehnat se dají levná i dražší lehátka, záleží na provedení, materiálu a funkcích. Lehátka k bazénu poslouží k odpočinku, čtení, relaxaci s oblíbenou hudbou, opalování i odpolednímu spánku. Ležení na čerstvém vzduchu se nic nevyrovná.

Milan Vašíček 0
Dlažba na terasu 94.33%
28 Srp 2021

4NEJ Dlažba na terasu

U venkovní dlažby chceme, aby nám dlouho vydržela a dobře sloužila. Proto záleží na kvalitě, odolnosti a životnosti materiálu. Splňte si sen o krásném domě, zahradě i terase. Zvolte dobrou dlažbu a budete mít na mnoho let vystaráno. Dlažba na terasu by měla nejen zaujmout svým vzhledem a ladit s okolím, ale také být mrazuvzdorná a protiskluzová. Nechceme si přece přivodit úraz ani lamentovat nad poničenou dlažbou s příchodem jara.

Andrea Všetečková 0
Dřevěné zahradní domky 93.33%
13 Srp 2021

4NEJ Dřevěné zahradní domky

Domek na nářadí, to nemusí být jen skladiště všeho potřebného i nepotřebného, co nemáte kam jinam umístit. Stylové dřevěné zahradní domky jsou dnes spíš jakousi chatkou, kam můžete pohodlně uložit věci, ale najdete pro ně i další využití. Co třeba v zahradním domku přespávat, užít si venkovní posezení, vytvořit si v něm venkovní kuchyni, případně v něm naplánovat ráj pro dětské hry?

Milan Vašíček 0
Solární fontány 94.33%
19 Čvc 2021

4NEJ Solární fontány

Čím si vyšperkovat prostředí okolo domu? Solární fontány dokážou zahradu dotáhnout k dokonalosti. Přispějí ke krásné oáze klidu a zpestří venkovní prostor. Hodí se i na menší zahradu, do jezírka, na terasu či balkon. Využívají sluneční energii a proto jsou tak oblíbené. Kromě počáteční investice už vás nic nebudou stát. Vypadají hezky a vykouzlí úsměv na tváři.

Milan Vašíček 0
Zahradní lavice 95.67%
17 Dub 2021

4NEJ Zahradní lavice

Zahradní lavice představuje prvek, který najde více využití. Dá se na ní sedět, lenošit, odkládat věci a v jejím úložném prostoru se ledacos schová. Pomůže vám vytvořit zahradní posezení, které bude hezké a všestranně použitelné. Zahradní lavice se dá libovolně přemísťovat podle potřeby. Využití najdou pod pergolou, u stěny domu, u bazénu, na terase i v zimní zahradě.

Milan Vašíček 0