Levné elektronické šipky 94.67%
26 Pro 2021

4NEJ Levné elektronické šipky

Šipky představují zábavu i regulérní sport. Na házení šipek nepotřebujete mnoho prostoru, věnovat se mu můžete i doma. Popularitě se těší v hospůdkách a různých podnicích. Tuto aktivitu můžete provozovat v kterémkoliv věku! Historie šipek sahá až do středověké Anglie! Dnes už si většina lidí pořídí verzi elektronickou. Existují dražší i levné elektronické šipky. Při výběru bereme v úvahu několik parametrů, především počet hráčů a her, nastavení displeje, zvuku, rozsah příslušenství a také cenu.

Petr Kohel 0
LED vánoční osvětlení rampouchy 95.33%
06 Pro 2021

4NEJ LED vánoční osvětlení rampouchy

Opravdu skvělou a slavnostní vánoční výzdobu představuje LED vánoční osvětlení rampouchy. Hodí se pro byt, dům i altán. Svítící rampouchy jsou velmi efektní a baví každého, kdo je vidí. Toto osvětlení ocení děti i dospělí. Vyvolá kouzelnou atmosféru v pohádkovém vánočním čase. Zářivé rampouchy se hodí do okna, na balkon, na dveře, na dům, na altánek i kamkoliv jinam. Z vašeho domova vytvoří vánoční pohádku. LED vánoční osvětlení rampouchy najdeme v mnoha provedeních, barvách a stylech.

Milan Vašíček 0
Venkovní LED světelné řetězy 94.67%
06 Lis 2021

4NEJ Venkovní LED světelné řetězy

Světýlka patří neodmyslitelně k Vánocům. Ozdobit s nimi můžeme jak interiér, tak exteriér. Populární jsou svítící řetězy. Často se setkáme s venkovními LED světelnými řetězy, které jsou snadné na instalaci, bezúdržbové a energeticky nenáročné. Led technologie je pro tento účel zkrátka ideální. Nádherné venkovní LED světelné řetězy jsou k zakoupení v nespočtu variantách, každý si vybere. Můžete vybírat délku řetězu, barvu světla, jeho celkový vzhled, stejně tak dobře jako režimy svícení a způsob zapojení.

Milan Vašíček 0
LED panely 120 cm 94%
01 Lis 2021

4NEJ LED panely 120 cm

LED panely patří mezi oblíbená nástěnná i stropní svítidla. Hodí se pro domácí i komerční využití. Kromě praktických vlastností v čele s úsporou energie zaujme i jejich moderní vzhled. Přisazené led panely 120 cm jsou oblíbené pro svou snadnou instalaci s minimálním zásahem do podkladu. Mají kruhový, čtvercový i obdélníkový tvar. Ideální jsou třeba pro osvícení schodů díky širokému vyzařovacímu úhlu. Snesou časté zhasínání a rozsvícení.

Milan Vašíček 0
Stmívací stojací LED lampa 94.33%
02 Říj 2021

4NEJ Stmívací stojací LED lampa

Stojací lampa je nezbytností ke čtecímu koutku nebo sedací soupravě. Designové i klasické stmívací stojací LED lampy jsou ztělesněním všech potřeb ohledně správného osvětlení a navíc krásně vypadají. Díky LED technologii je stojací lampa energeticky úsporná. Může mít jeden, dva i více zdrojů světla, většinou jeden hlavní a jeden nastavitelný na čtení. Módní jsou stmívatelné obloukové lampy se světlem nahoru i dolů.

Milan Vašíček 0
Retro gramofony 94.67%
07 Zář 2021

4NEJ Retro gramofony

První gramofon byl zkonstruován v roce na konci 19. století. Otáčela se na něm deska se zvukovým záznamem, který byl snímán jehlou a zvuk zesilovala trouba. Desku otáčel pérový motor s natahováním na kliku. V minulém století šlo o nejvýznamnější přístroj pro přehrávání hudby. Po vynálezu elektřiny byly gramofony zdokonaleny o elektrický pohon a elektrické zesilování zvuku.

Milan Vašíček 0
Nástěnné infrapanely 93.67%
24 Čvc 2021

4NEJ Nástěnné infrapanely

Nástěnné infrapanely představují moderní podobu topení v interiéru. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o panely připevněné na zeď, které do prostoru vysílají infravlny pro ohřev vzduchu a příjemný pocit. Nástěnné infrapanely jsou doplňkem podlahového vytápění, ale mohou se stát také jeho plnohodnotnou obdobou. Tento systém je moderní, levný, účinný a designově zajímavý. Oceníte snadnou montáž do novostavby i zrekonstruovaného objektu.

Milan Vašíček 0
Minipračky 94.33%
29 Čvn 2021

4NEJ Minipračky

Kromě klasických praček existují i minipračky. Vhodné jsou na cesty, na chatu a pro menší domácnost. Vyprat prádlo v hotelu mnohdy není úplně snadné a pokud cestujete s malými dětmi, můžete brzy řešit nedostatek čistého prádla. Ruční praní také není úplně ideální. Zejména na delších cestách se můžete začít zaobírat otázkou, co se špinavým prádlem. Existují veřejné prádelny, ale cesta tam a samotný proces praní vám zabere nějaký ten čas. Nemluvě o tom, že všude taková možnost není. Cestovní přenosná pračka je zajímavým pomocníkem.

Naďa Trnková 0
Elektronické šipky 94.33%
09 Čvn 2021

4NEJ Elektronické šipky

Šipky patří mezi nejoblíbenější sport po celém světě a už zdaleka nejsou jen hospodskou zábavou. U jejich hraní nepotřebujete celkovou fyzickou kondici, proto jim může propadnout snad kdokoliv. Jde o regulérní sport s přísnými pravidly, ale rovněž o volnočasovou aktivitu pro každého. Házet si můžete v hospodě, na zahradě i doma. Jako profesionální sport jsou stále oblíbenější a těší se velké pozornosti médií.

Petr Kohel 0
Svítící vánoční dekorace 94.33%
04 Čvn 2021

4NEJ Svítící vánoční dekorace

Představit si nejkrásnější svátky roku bez světýlek? Nemyslitelné! K Vánocům zaručeně patří svíčky, světýlka a svítící dekorace. Řetězy, hvězdy, led svíčky, lucerny, stromečky, sněhuláci, sobi, santové, chaloupky, vločky a mnoho dalšího zaplaví koncem roku domácnosti i podniky. A že je jich na výběr opravdu nepřeberné množství. Každý si najde to své.

Kateřina Perutková 0