Levné elektronické šipky 94.67%
26 Pro 2021

4NEJ Levné elektronické šipky

Šipky představují zábavu i regulérní sport. Na házení šipek nepotřebujete mnoho prostoru, věnovat se mu můžete i doma. Popularitě se těší v hospůdkách a různých podnicích. Tuto aktivitu můžete provozovat v kterémkoliv věku! Historie šipek sahá až do středověké Anglie! Dnes už si většina lidí pořídí verzi elektronickou. Existují dražší i levné elektronické šipky. Při výběru bereme v úvahu několik parametrů, především počet hráčů a her, nastavení displeje, zvuku, rozsah příslušenství a také cenu.

Petr Kohel 0
Odrážedlo motorka 95.33%
17 Říj 2021

4NEJ Odrážedlo motorka

Asi nejznámějším dětským odrážedlem je odrážedlo motorka. Mnoho z nás si ho pamatuje z dětsví a svou popularitu si udrželo po desítky let. Dnes ho zakoupíme v mnoha verzích, a to nejen pro kluky, ale i v holčičích barvách. Kvalitní odrážedlo zajistí malým dětem více radosti z pohybu. Trénovat budou rovnováhu, vytrvalost, pozornost a koordinaci celého těla. Dopřejí si pohyb na čerstvém vzduchu a zpestří procházky. Odrážedlo motorka je skvělým přibližovadlem před pořízením dětského kola. Vaše procházky budou rázem delší a mnohem zábavnější.

Dagmar Mikuleczová 0
Dětské boby 94.33%
12 Zář 2021

4NEJ Dětské boby

Děti milují zimní radovánky, ke kterým patří sáňky a boby. Pro nejmenší se hodí spíše sáňky s ohrádkou, ale jakmile dítko malinko odroste, už stoupá popularita bobů. Jsou lehké, snadno se ovládají a děti se s nimi na sněhu vyřádí i samy. Využijeme je na jízdu z kopce, ale i na zimní procházky, kdy potomka kousek vezeme, pokud už nezvládne jít sám.

Dagmar Mikuleczová 0
Freestyle koloběžky 93.67%
03 Srp 2021

4NEJ Freestyle koloběžky

S freestyle koloběžkami se v poslední době „roztrhl pytel“. Mezi mladými už není tak velkým hitem jezdit na skateboardech, nahrazují je tyto malé koloběžky. Freestyle koloběžky jsou oblíbené hlavně u dětí a mladých lidí, kteří se s kolobkou chtějí věnovat trikům. Neslouží tedy primárně jako dopravní prostředek, nýbrž představují sportovní načiní pro zábavu.

Petr Kohel 0
Sady dětské nářadí 94.33%
20 Kvě 2021

4NEJ Sady dětské nářadí

Pro malé kutily, kteří rádi pomáhají v dílně i na zahradě, jsou určeny sady dětské nářadí. Takové nářadí co nejvěrněji napodobuje opravdové předměty, které kutilové a řemeslníci používají. Vyhrají si s ním nejen kluci, ale i některé holčičky. Sady dětské nářadí jsou z různých materiálů, nejčastěji jde o dřevo a plast, některé díly jsou kovové či gumové. V nabídce jsou vrtačky, pilky, kladívka, pily, svítilny a mnoho dalšího.

Dagmar Mikuleczová 0
Kulečníkové stoly 94.33%
16 Bře 2021

4NEJ Kulečníkové stoly

Kvalitní kulečníkový stůl je dnes dostupný pro každého. Můžete si ho pořídit klidně domů, pokud jste fanoušky této společenské hry. Zvedněte si náladu kulečníkem, sklenkou něčeho dobrého k pití a příjemnou společností. Je to zábava, napětí i relax. Pro některé lidi dokonce životní vášeň a obrovský koníček. Sen o vlastním kulečníkovém stole se snadno zhmotní. Stačí najít dostatek prostoru pro tuto hru. Už nebudete muset chodit do hospody pokaždé, když budete mít náladu si zahrát. Pozvěte domů své přátele, přichystejte občerstvení a pusťte se do hry.

Dagmar Mikuleczová 0
Patrové postele 140x200 94%
19 Led 2021

4NEJ Patrové postele 140×200

Dokonalé využití prostoru díky modernímu konceptu patrové postele? To není řešení pouze pro děti! Patrové postele 140 × 200 jsou ideální do malých prostor. Vyspí se na nich děti i dospělí. Máte několik dětí? Bydlíte v malinkém bytě? Potřebujete dokonale využít každý centimetr místa? I pro vás se řešení snadno najde. Patrové postele 140 × 200 jsou ideální pro dvě až tři děti.

Dagmar Mikuleczová 0
Regály na hračky 95.33%
06 Pro 2020

4NEJ Regály na hračky

Regály na hračky vypadají pěkně, přehledně a vzdušně. Nejen že uspořádají dětské poklady, ale dokonce povzbudí děti k častějšímu úklidu. Pokud bude mít každá věc své místo, bude ukládání věcí děti pravděpodobně o něco více bavit. Jednoduché i designové regály na hračky jsou do dětského pokoje tím pravým zlepšovákem. Jedná se o praktickou věc, která potěší oko. Do regálů patří hračky, knížky, hry, psací potřeby, učení, dětské výrobky i dekorace.

Kateřina Perutková 0
Odrážedla pro nejmenší 94.67%
28 Lis 2020

4NEJ Odrážedla pro nejmenší

Odrážedlo představuje jakéhosi předchůdce dětského kola. Nemá pedály a dítě se na něm perfektně učí držet balanc, zlepšovat motoriku, věřit samo sobě, zlepšuje odhad vzdálenosti a rychlosti, zvyšuje svou fyzickou kondici a především – je to zábava. Získá tolik potřebné jízdní návyky, které už bude jen zlepšovat. Odrážedlo je jedním z prvních dopravních prostředků a sportovním náčiním zároveň. Pro dítě je to hračka, která ho zabaví venku a umožní rychleji se přesouvat z místa na místo.

Dagmar Mikuleczová 0
Dětské elektrické auta a čtyřkolky 94.33%
12 Lis 2020

4NEJ Dětské elektrické auta a čtyřkolky

Děti milují hračky, které se pohybují, a ještě více hračky, které je povozí. To platí odjakživa, jen typ hraček se postupně mění. Dříve byly popularní odrážecí motorky, šlapací traktůrky a tatrovky, dnes děti stále častěji chtějí něco lepšího. Auta na elektrický pohon představují splněný sen. Na trhu je široký výběr těchto hraček, některé jsou velmi propracované do nejmenších detailů a opravdu realistické.

Dagmar Mikuleczová 0