Velcí plyšoví medvědi 93.67%
27 Lis 2018

4NEJ Velcí plyšoví medvědi

Klasická hračka, nebo bytová dekorace? Velcí plyšoví medvědi nechyběli v domácnostech desítky let zpět a svou oblibu si zachovávají i dnes. Dá se s nimi hrát, usínat, ozdobí pokoj. A na oblibě neztrácejí ani mezi kvanty nejmodernějších hraček!

Velcí plyšoví medvědi mají rozmanitou podobu. Jsou heboučcí a roztomilí. Jejich rozměry jsou různé, vyrábějí se i opravdu obrovští medvědi větší než dospělý člověk! Výška těch největších, kteří se dají běžně sehnat, dosahuje 350 cm.

Dagmar Mikuleczová 0
4NEJ Stolní fotbálky 95%
18 Říj 2018

4NEJ Stolní fotbálky

Stolní fotbálky představují perfektní společenskou zábavou na party, domů i do práce. Oživte polední pauzu touto hrou a odreagujte se od pracovních starostí! A kdo má už dost trávení času před televizí, zabaví stolním fotbálkem snadno celou rodinu.

Ikdyž existuje nespočet her, málokterá z nich se těší takové oblibě po celém světě jako právě stolní fotbálek. V dnešní době si jej může pořídit kdokoliv, už dávno není jen doménou heren a restaurací. Výběr je ohromný, od malých verzí po poměrně velké varianty pro domácí i komerční použití.

Petr Kohel 0
Růžové školní batohy 94.33%
28 Zář 2018

4NEJ Růžové školní batohy

Dívky milují růžové školní batohy, není proto divu, že je tato barva pro holčičiky školou povinné nejprodávanější. Může mít mnoho podob.

Originální růžový školní batoh s potiskem, se vzorem, jednobarevný, ve výrazných i jemnějších pastelových odstínech, je před začátkem školního roku vyhledávanou položkou.

Dagmar Mikuleczová 0
Nadzemní bazény 2020 91.67%
12 Zář 2018

4NEJ Nadzemní bazény 2020

Nadzemní bazén je oblíbenou volbou pro ty, kteří nechtějí zabudovaný bazén, ale venkovní vodní hrátky na vlastnímm pozemku je přesto lákají. Představuje praktický i estetický prvek zahrady. Stane se její součástí, proto je třeba vybírat pečlivě.

Modely nadzemních bazénů 2020 jsou propracované a vzhledově líbivé. Bazén by měl ladit se zahradou a zároveň vyhovovat svými vlastnostmi jeho uživatelům. Výběr cílíme podle našich požadavků a finančních možností.

Milan Vašíček 0
Dětské trampolíny s ochrannou sítí 94%
27 Srp 2018

4NEJ Dětské trampolíny s ochrannou sítí

Trampolína není jen druhem pohybové zábavy pro děti, může sloužit jako cvičební pomůcka a nástroj ke zlepšní kondice.

Samozřejmě by měla splňovat technické i bezpečnostní požadavky, aby dobře posloužila dětem i dospělým. K úrazu na ní lze totiž přijít poměrně snadno. Dětské trampolíny musí vždy být vybaveny ochrannou sítí. Mohou mít různé konstrukční výhody či vychytávky, které sníží riziko úrazu na minimum.

Dagmar Mikuleczová 0
Dětské koloběžky 93.67%
04 Bře 2018

4NEJ Dětské koloběžky

Koloběžka v sobě spojuje hračku, sportovní náčiní a dopravní prostředek. Není divu, že nadchne děti i dospělé. Dá se na ní najezdit spoustu kilometrů a zažít hromada legrace. Koloběžka podporuje pohyb dětí na zdravém vzduchu, rozvíjí motoriku i fyzickou kondici.

Na trhu se nachází široké spektrum dětských koloběžek pro větší i menší děti. Správná volba je důležitá proto, aby si ratolest jízdu dostatečně a bezpečně užila.

Petr Kohel 0
Školní aktovky pro prvňáčky 94%
28 Úno 2018

4NEJ Školní aktovky pro prvňáčky

Vybrat aktovku pro prvňáčka je důležitý úkol. Dítěti se musí líbit, přece jen ji bude nosit denně, ale jsou zde i další důležité parametry. Nešetříme na zdraví dětí a zaměříme se pečlivě na provedení aktovky.

Nekvalitní taška do školy má vliv na vývoj dítěte a jeho případné ortopedické problémy. Zádová strana aktovky musí mít ergonomické tvarování, její délka nepřesahuje hýždě dítěte. Příliš velkou tašku vídáme na dětech bohužel celkem často, hlavně v první třídě. Ramenní popruhy musí být nastavitelné a polstrované.

Kateřina Perutková 0
Dětské hodinky 93.67%
08 Úno 2018

4NEJ Dětské hodinky

Mít hodinky je „in“, a to platí i u dětí. Jaké vybrat?

Děti i dospělí chtějí vědět, kolik je hodin. Hodinky jsou zároveň módním doplňkem. Naše ratolesti nás rády napodobují, a proto bychom jim hodinky měli dopřát. A to klasické, nebo dokonce chytré. Není praktické pořád vytahovat z tašky mobil, abychom se podívali na čas.

Dagmar Mikuleczová 0
Studentské batohy 94.33%
04 Úno 2018

4NEJ Studentské batohy

Kvalitní batoh důležitou pomůckou každého studenta. Starší školáci a vysokoškoláci nosí studentské batohy, a v nich často i těžké věci. Takovou věc, kterou používáme denně, bychom měli vybrat s rozmyslem. Zohledníme nejen design, ale i ergonomii a praktičnost.

Zdravá záda jsou důležitá pro spokojený život. Na kvalitní batoh je proto nutné dbát v každém věku dítěte. A poté i v dospělosti. Měl by být lehký, přitom s pevnou konstrukcí, mít nastavitelné široké popruhy, vyztužená záda a dno, odvětrávání a praktické řešení vnitřního prostoru.

Dagmar Mikuleczová 0
Nafukovací vodní skluzavka 93.33%
11 Led 2018

4NEJ Nafukovací vodní skluzavka

Nafukovací vodní skluzavka vás zabaví u bazénu na dlouhé hodiny. Určena je hlavně pro děti. Záleží na volbě konkrétního výrobku, jeho rozměrech a nosnosti.

Skluzavky patří k nejoblíbenějším vodním atrakcím. Kdo si chce zábavu dopřát i doma na zahradě, může zvolit mezi klasickou pevnou skluzavkou, nebo tou nafukovací.

Dagmar Mikuleczová 0