Skleněná lahvička naplněná vonnou substancí, do které se ponořují tyčinky – to je aroma difuzér. Použití má velmi snadné a na výběr je nekonečné množství vůní.

Co jsou to aroma difuzéry?

Aroma difuzéry s tyčinkami jsou vlastně klasické bytové parfémy. Tradici mají sice velmi dlouhou, ale jsou pořád populární. Proč? Představují univerzální způsob provonění interiéru. Hodí se nejen do domácích, ale i do komerčních prostor. Skvěle poslouží třeba v koupelně, v obývacím pokoji, v kanceláři nebo na recepci.

Na jakém principu se vůně uvolňuje?

Použití aroma difuzérů je snadné a překvapivě účinné. Stačí otevřít nádobku difuzéru a ponořit do ní přiložené tyčinky z bambusu nebo ratanu. Jaký je princip? Vůně vzlíná po tyčince a odpařuje se do místnosti. Není potřeba nic zapalovat ani zapojovat do zásuvky.

Přírodní esenciální oleje

Vůně v difuzérech bývá přírodní bez přídavku chemických látek. Obsažené přírodní esenciální oleje krásně voní a dají se zajímavě kombinovat. Sehnat můžete vůně, které mají za úkol povzbudit mysl a zlepšit náladu, ale i takové, které uklidňují a bojují proti stresu. Musíte se učit, nebo se připravujete na důležitou poradu? Vůně zvyšující soustředění bude to pravé. Na výběr jsou vůně svěží, kořeněné, melancholické a další. Vůně dokáže dokonce odpuzovat hmyz. K oblíbeným patří například citronová tráva, levandule, magnolie nebo cedrové dřevo. Některé vůně jsou čisté, další v sobě mísí několik druhů olejů.

Správné použití aroma difuzéru

Jak aroma difuzér správně použít? Nechte tyčinku nasáknout vůní z lahvičky a následně ji otočte nasáknutým koncem vzhůru. Tento postup opakujte vždy s odstupem, když se vám dá, že vůně už není tak intenzivní. Důležité je umístění difuzéru v místnosti. Vhodný není ani průvan, ani nulová cirkulace vzduchu.

Jak intenzivní vůni?

Intenzita vůně bude záviset na tom, kolik tyčinek do lavičky umístíte. Logicky se ve velkémístnosti vyplatí vložit tyčinek více než v malé. Vůně by neměla být až příliš intenzivní a mít rušivé účinky, mnoho ponořených tyčinek samozřejmě také znamená, že se náplň rychle vypotřebuje.

Ať už sháníte vkusný dárek nebo byste rádi provoněli místnost, je aroma difuzér skvělou volbou. Lahvička vypadá dekorativně, někdy je jednoduchá, jindy zase krásně ozdobená.

Aroma difuzéry za nejlepší ceny zde

1. Aroma difuzér a zvlhčovač vzduchu Nature7 ALADDIN DF12AL

Zpříjemněte a provoňte prostředí kdekoliv kolem sebe zvlhčovačem vzduchu Nature7 ALADDIN DF12AL v elegantním bílém plastovém provedení. Vychutnejte si účinky aromalamp, vodní mlhy a éterických olejů i tam, kde si z bezpečnostních důvodů nemůžete zapálit svíčku či třeba vonnou tyčinku. Pořiďte si voňavého pomocníka a používejte jej nejen jako osvěžovač, ale zvlhčovač a čistič vzduchu i relaxační doplněk. Dopřejte si opravdové uvolnění s praktickým univerzálním zvlhčovačem vzduchu Nature7 ALADDIN DF12AL bílý, který je ideální v místnostech do dvaceti metrů čtverečních. Nechte se příjemně překvapit jeho relaxačními účinky, velmi snadnou obsluhou, tichým nerušivým provozem i zajímavými světelnými efekty.

Vytvořte z každého pokoje vonící oázu. Uvolňujte aromatické éterické oleje do ovzduší šetrně bez přepalování a zachovejte jejich původní vůni i léčivé účinky. Dovolte zvlhčovači vzduchu Nature7 ALADDIN DF12AL bílý rozkládat éterické oleje na extrémně malé mikročástice pomocí jemného ultrazvukového vlnění, aniž by je zahřál. Nebo aromatický olej do zvlhčovače vzduchu Nature7 ALADDIN DF12AL bílý nepřidávejte a použijte jej jako nadstandardní zvlhčovač. Vychutnejte si jeho účinky a zdravý vzduch nejen v obytných prostorách u vás doma, ale také například v dětských pokojích, jednacích místnostech, masážních salónech nebo třeba wellnes centrech.

Zimní zateplené legíny
Předchozí recenze

4NEJ Zimní zateplené legíny

Solární sprcha na zahradu
Další recenze

4NEJ Solární sprchy na zahradu

1 komentář

  1. 7.6.2019 v 8:13 — Odpovědět

    Difuzéry z žebříčku určitě nebudou špatné, ale mě se nejlépe osvědčil tento https://www.alchymystique.cz/eshop/aroma-difuzer-misticka-tmava mám ho už druhým rokem a ještě jsem na něm nenašla vadu. Krásně provoní celou místnost a vydrží dlouho.

Zanechte vzkaz

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *