Vánoční ubrusy 94.67%
07 Kvě 2018

4NEJ Vánoční ubrusy

Vyměňte o Vánocích obyčejný obrus za sváteční! Vánoční ubrusy a dekorace dodají domovu slavnostní náladu a navnadí vás na nadcházející období. Jedná se o snadný druh výzdoby se silným efektem.

O adventu jdou běžné utěrky, prostírání a ubrusy stranou. Nahrazujeme je vánočními v typických barvách a s hezkými motivy. Stromečky, zvonečky, třpytky, sáně, santové, vločky, hvězdy,dárečky… Tyto a další motivy se na vánočních ubrusech často objevují.

Kateřina Perutková 0
Piknikové deky 94%
20 Bře 2018

4NEJ Piknikové deky

Piknikové deky neslouží jen na piknik. Jsou to velké a pevné deky se speciální vrstvou na spodní straně. Ta chrání proti chladu a vlhku.

Na výběr jsou piknikové deky mnoha rozměrů a barev. Jejich určení rozhodně nezačíná a nekončí u pikniku! Jsou skvělé na kempování, na zahradu i k vodě. Hodí se jako podložky i jako provizorní přikrývky. Zespoda nejde chlad a díky jejich rozměrům se na nich báječně relaxuje.

Milan Vašíček 0
Rýžovary 94%
16 Úno 2018

4NEJ Rýžovary

Rýžovar je užitečným pomocníkem pro milovníky rýže. O vše se postará sám a vykouzlí pokrm ideální konzistence.

Rozhodně nejde o další zbytečnost v kuchyni. Rýžovary fungují na principu varu v páře. Díky tomu si zachová pokrm více cenných látek. Obsluha je navíc velmi snadná. Stačí nasypat rýži v požadovaném množství a přístroj zapnout. Nemusíte se obávat rozvaření. Rýže z něj chutná báječně, drží při sobě, ale zároveň není slepená.

Kateřina Perutková 0
Koupelnové předložky 94%
31 Led 2018

4NEJ Koupelnové předložky

Zútulnění koupelny? Originální předložka ji rozzáří raz dva. Tyto předložky se prodávají v množství designů a hodí se pro všechny typy podlah. Zvýší bezpečnost a komfort.

Od koupelnové předložky očekáváme nejen krásný design, ale samozřejmě i měkkost, savost, hřejivost a praktickou údržbu. Stoupnout na studenou zem chce bosu nohou málokdo. Žádoucí je rychleschnoucí materiál s protiskluzovou spodní stranou.

Kateřina Perutková 0
Dřezové baterie se sprchou 93.33%
23 Led 2018

4NEJ Dřezové baterie se sprchou

Při vybavování kuchyně není dobré podcenit žádné detaily. K praktickým pomocníkům řadíme dřezové baterie se sprchou. Dokážou usnadnit práci a určitě si takovou baterii oblíbíte.

Mnoho potíží s mytím nádobí, omýváním potravin i drhnutím samotného dřezu vyřeší dřezová baterie s integrovanou sprchou. Někomu vyhovuje více baterie páková, jinému klasická s kohoutky, stále oblíbenější jsou baterie termostatické.

Kateřina Perutková 0
Zavařovací hrnce 94.67%
07 Led 2018

4NEJ Zavařovací hrnce

Jste vášniví zahrádkáři? Chcete své výpěstky zhodnotit ve výborné zavařeniny? Pak je pro vás zavařovací hrnec téměř nutností. Na trhu je jich mnoho typů, ať už klasických, nebo víceúčelových a automatizovaných. Usnadní práci a umožní tvorbu báječných dobrot.

Zásadní je rozhodnout se mezi klasikou a moderním elektrickým zavařovacím hrncem. Jednoduchá varianta stojí méně peněz, ale zase budete muset k zavařování neustále odbíhat a proces kontrolovat. Do hrnce vložíte naplněné sklenice a počkáte, až se varem zatáhnou.

Milan Vašíček 0
Sedátka do vany 94.67%
30 Pro 2017

4NEJ Sedátka do vany

Pro větší komfort a bezpečnost při mytí slouží sedátka do vany. Určena jsou hlavně starším a méně mobilním osobám, nicméně využít je může každý. Své míso si najdou i v domácnostech, kde nejsou nezbytně nutná.

Když je člověk fyzicky omezen, může se i zdánlivě běžná záležitost jako koupel stát strašákem. Sedátka do vany jsou užitečnými pomocníky, jelikož sníží potřebu asistence druhé osoby. Nadšeni z nich budou i rodiče malých dětí nebo lidé po operacích. U seniorů se postupně ztrácí síla a kondice pro zvládání běžných návyků. Nezbytným doplňkem domácnosti starších lidí by proto určitě mělo být sedátko do vany či do sprchy.

Kateřina Perutková 1
Zapékací mísy 92.67%
02 Pro 2017

4NEJ Zapékací mísy

Zapékací mísy a misky se využijí v každé kuchyni. Připravit se v nich dá nekonečná řada jídel, ať už na sladko či na slano. Mohou mít různé velikosti a tvary – oválné, kulaté i hranaté.

Zapékaná jídla jsou nenáročná a při jejich přípravě se neušpiní tolik nádobí. Proto jsou i tolik oblíbená. Tvoří se s minimem tuku a zdravěji, než když se smaží. Investice do zapékací mísy se vyplatí, přece jen vydrží dlouhá léta.

Kateřina Perutková 0
Výrobníky ledu 93.67%
16 Lis 2017

4NEJ Výrobníky ledu

Kdo má doma výrobník ledu, v létě se mu žije mnohem snadněji. Každý si přece rád dopřeje osvěžující nápoj s ledem. Vylupování jednotlivých kostiček z různých tvořítek může být minulostí, jakmile si do své lednice pořídíte speciální výrobník ledu.

Stroje na led odvádějí skvělou práci v domácnostech i pro komerční využití. Jde o principiálně jednoduchá, avšak technicky propracovaná zařízení různých značek. Existují odlišné technologie chlazení, liší se příkon kapacita nádobky na vodu i množství kostek ledu. Vyrobit lze několik druhů ledu. Ty nejjednodušší výrobníky za několik tisíc korun se hodí do nenáročných domácností. Kdo si připlatí, má mnohem více na výběr.

Kateřina Perutková 0
Atrapy kamer 93.67%
08 Lis 2017

4NEJ Atrapy kamer

Chránit majetek můžete prostřednictvím kamer i jejich atrap. Ty ale musí být povedené a od pravých k nerozeznání. Možná nechcete utrácet za drahou techniku, to je pochopitelné. Věrohodná atrapa kamery dokáže odradit zloděje a do určité míry majetek zabezpečit.

K dostání jsou atrapy kamer, venkovních, vnitřních, solárních i pohyblivých. Chybět nemusí LED signalizace ani další detaily.

Milan Vašíček 0