Nástěnné hodiny retro 94%
27 Zář 2021

4NEJ Nástěnné hodiny retro

Nástěnné hodiny v retro stylu perfektně doladí interiér k dokonalosti. Jedná se o hodiny, které jsou sice nové, ale napodobují věrně vzhled populární před desítkami let a normálně fungují. Retro je zkrátka v módě a vy máte spoustu možností, jak si interiér vyzdobit. Název retro označuje zpodobnění něčeho dávného, minulého, zaniklého. Nástěnné retro hodiny většinou imitují 50. až 80. léta minulého století. Sehnat můžeme nejen nástěnné, ale i stojací hodiny, budíky nebo náramkové hodinky ve zdařilých designech.

Kateřina Perutková 0
Svítící vánoční dekorace 94.33%
04 Čvn 2021

4NEJ Svítící vánoční dekorace

Představit si nejkrásnější svátky roku bez světýlek? Nemyslitelné! K Vánocům zaručeně patří svíčky, světýlka a svítící dekorace. Řetězy, hvězdy, led svíčky, lucerny, stromečky, sněhuláci, sobi, santové, chaloupky, vločky a mnoho dalšího zaplaví koncem roku domácnosti i podniky. A že je jich na výběr opravdu nepřeberné množství. Každý si najde to své.

Kateřina Perutková 0
Levné remosky 94%
02 Pro 2020

4NEJ Levné remosky

Tradičním pomocníkem do kuchyně a zároveň nápaditým českým vynálezem je remoska. S ní můžete vařit úsporně, jednoduše a přitom chutně. Uvaříte v ní téměř cokoliv. Co to vůbec ta remoska je? Remoska je jakási pečící mísa nebo pánev, kterou zapojíte do elektrického proudu. Dá se převézt na chatu nebo na dovolenou. Můžete ji mít pořád po ruce. A sehnat se dají levné remosky, které určitě nezruinují rodinný rozpočet.

Kateřina Perutková 0
Domácí konvektomaty 94.33%
31 Říj 2020

4NEJ Domácí konvektomaty

V profesionální gastronomii se stal konvektomat převratným vynálezem a fungovat na vysoké úrovni se už bez něj dá jen stěží. Zkrátka odstartoval novou éru. Pokud se chcete ve svém kulinářském umění zlepšovat i doma, můžete si konvektomat také pořídit. O co se vlastně jedná a proč je tak vychvalovaný? V čem je lepší než tradiční spotřebiče?

Konvektomat je multifunkční zařízení, které dokáže na větší ploše připravovat teplá jídla různých druhů bez rizika smíchání vůní a chutí. Umožňuje tepelnou úpravu na principu horkého vzduchu a páry, případně v kombinaci obojího.

Kateřina Perutková 0
Šnekové odšťavňovače 94.67%
15 Říj 2020

4NEJ Šnekové odšťavňovače

K pomalému odšťavnění slouží šnekový odšťavňovač, k rychlému odstředivý. Proč je ten pomalý často považován za lepší volbu? K rostlinné tkáni by měl být šetrnější a zachovat více živin. Jeho zastánci jsou přesvědčeni, že při rychlém odstředění se hmota zahřívá a okysličuje, což šťávě neprospívá. Ať je to jakkoliv, šnekové odšťavňovače jsou výbornými pomocníky v domácnosti. Vytvoří lahodnou šťávu z ovoce a zeleniny plnou vlákniny, vitaminů a minerálů.

Kateřina Perutková 0
Rychlovarné konvice s regulací teploty 94%
03 Říj 2020

4NEJ Rychlovarné konvice s regulací teploty

Rychlovarná konvice dnes může mít funkci regulace teploty. Ta pozvedne její používání na vyšší úroveň. A proč teplotu regulovat? Díky možnosti jejího nastavení si připravíte nápoj podle vaší chuti. Každý teplý nebo horký nápoj vyžaduje pro svou přípravu trochu jinou ideální teplotu. A rozhodně neplatí, že vše zaléváme vroucí vodou!

Černé a bylinné čaje je vhodné tradičně zalévat při teplotě vroucí vody, která je 100 stupňů Celsia. Ostatní nápoje ale vyžadují trochu odlišné hodnoty.

Kateřina Perutková 0
Domácí kompostéry 94.33%
19 Čvc 2020

4NEJ Domácí kompostéry

Šetřete životní prostředí, produkujte méně odpadu a zároveň ho dobře zužitkujte! Pořiďte si domácí kompostér, který pozvedne vaše pěstování rostlinek na vyšší úroveň. Biologický odpad z kuchyně můžete totiž zužitkovat na maximum. Vytvořte z něj „černé zlato“, tedy úrodný humus. Podpoříte nejlepším způsobem růst bylinek a zeleniny. Nemáte zahradu? Kompostovat můžete v paneláku a rostlinky pěstovat na balkoně nebo za oknem!

Kateřina Perutková 0
Černá americká lednice 95%
25 Čvn 2020

4NEJ Černá americká lednice

Americká lednice je pro někoho zbytečný luxus, pro jiného naprostá nezbytnost moderní kuchyně. Má spoustu výhod a pomalu si nachází místo i v českých domácnostech.

Americké lednice vynikají obrovským vnitřním objemem, klidně dvojnásobným oproti běžným ledničkám. Pro větší rodinu jsou jako stvořené. Vybaveny bývají dvěma křídly pro pohodlný přístup dovnitř. Disponují řadou funkcí. Tvoří led a ledovou tříšť, mají zabudovaný nápojový automat a tak dále.

Naďa Trnková 0
Krbová kamna s teplovodním výměníkem 94.67%
17 Čvn 2020

4NEJ Krbová kamna s teplovodním výměníkem

Krbová kamna představují romantický a tradiční zdroj tepla v místnosti. Spolu s romantikou ale přichází na řadu i práce s údržbou a větší prašnost v domě.

Abyste jedinými kamny vyhřáli celý dům, zvolte krbová kamna s teplovodním výměníkem. Napojíte na ně radiátory, teplovzdušné rozvody i podlahové topení. Dokonce můžete ohřívat i vodu.

Petr Kohel 0
Elektrické krby na zeď 94.33%
13 Čvn 2020

4NEJ Elektrické krby na zeď

Romantiku u krbu zažijete klidně v paneláku. A to bez sazí, bez komínu a s minimem úsilí! Elektrické krby na zeď se perfektně hodí do prostor, kde se s tradičním krbem nepočítalo. Nemůžete si klasický krb pořídit? Nechcete investovat do krbové konstrukce? I tak si plápolající polínka v obýváku užijete.

Elektrické krby na zeď jsou vlastně taková kamna se zapojením do elektrické sítě a bez ohně. Odpadá starost s údržbou a čištěním. Nehoří totiž reálným plamenem. Zavěsí se na zeď nebo postaví na zem a zapojí do elektrické sítě.

Milan Vašíček 0