Elegantní, krásná a hlavně se nikdy neokouká. Přesně tak by šla v rychlosti popsat bílá rohová sedačka. Ovšem byla by škoda ji odbýt jednou větou. O tom, koneckonců svědčí také obliba tohoto kusu nábytku.

Rohové sedačky jsou obecně velmi praktické. Jejich výhody oceníte, když jste sami doma a máte konečně čas se pohodlně natáhnout a třeba se podívat na oblíbený film. A k nezaplacení jsou rohové sedačky, když se v bytě sejde celá rodina. Všichni si mají kam sednout, bez toho, abyste do obývacího pokoje nanosili všechny židle, které doma máte. Jejich velkým plusem, v porovnání s klasickou sedačkou je to, že na sebe všichni vidíte a nesedíte jen v jedné řadě.

Někteří teď možná namítnout, že jsou bílé sedačky náročné na údržbu. Díky moderním technologiím a tkaninám už to není naštěstí pravda. A pokud nemáte doma smečku psů nebo někoho, kdo se bude doma na sedačce válet v zablácených botech, nezabere vám údržba bílé sedačky o moc více času než je tomu u jiných sedacích souprav.

Bílá rohová sedačka vás nikdy nebude nudit. Kdyby se k tomu, náhodou schylovalo, stačí vyměnit nebo přidat pár polštářů a hned bude váš obývák zase vypadat jinak.

Bílé rohové sedací soupravy za nejlepší ceny zde

1. Elegantní celočalouněná rohová sedací souprava ekokůže

Láká vás sedačka z eko kůže? Zařizujete si nový obývací pokoj v moderním stylu? Pokud ano, mohu vám s klidným srdcem doporučit tuto s názvem BUTON P. K dostání je i zrcadlová varianta BUTON R, která je v levém provedení s rozkladem na spaní. O kožených sedačkách koluje mezi lidmi mnoho předsudků. Těmi hlavními jsou nepohodlí a složité udržování v čistotě. Pokud jde o to první, tak u této sedačky to rozhodně mohu vyvrátit. Každý kdo si do ní sedne, musí uznat, že je opravdu příjemná na dotek. A to i v případě pokud si na ni sednete třeba v mini sukni s holýma nohama. I tak se stále citíte velice komfotrně a v žádném případě se při sezení nepaříte, jak jsem taky jako protiargument proti pohovkám s tímto polstrováním slychávala.

A ta druhá věc – údržba? Oproti klasickému potahu je tomu právě naopak. Eko kůže je velice snadno omyvatelná, nepraská, drží si svůj tvar a barevnost. Takže opravdu nedejte na to co vám o nich někdo napovídal. Přesvědčte se o výhodách kožených sedaček sami. Jde o umělou eko kůži a tudíž jde o levnější variantu oproti pravé kůži. Ta je dnes již mnohem obvyklejší a preferovanější, nejen kvůli ceny, ale taky pro šetrnost ke zvířatům. A nyní již k dalším parametrům sedačky. Ač je hodně velká: šířka 275 cm, hloubka 225 cm, tak nemá úložný prostor a není rozkládací. Pokud by jste ji chtěli využívat i na spaní, pak je dispozici již zmiňovaná varianta R. Tím jak je masivní, tak je i hodně těžká. Její váha je 143 kg. Výborné jsou podhlavníky s nastavitelnou výškou. Tu si můžete zvolit od 71 do 85 cm. Pokud preferujete moderní design a maximální pohodlí, pak za mne mohu jen a jen doporučit.

Dámská tanga s krajkou
Předchozí recenze

4NEJ Dámská tanga s krajkou

3 denní lyžování Tyrolsko
Další recenze

4NEJ 3 denní lyžování Tyrolsko

1 komentář

  1. 10.8.2022 v 8:55 — Odpovědět

    I kvalitní rohová sedačka se dá koupit za příjemnou cenu. Mrkněte na sedačky v akci a vyberte si takovou, která je levnější a hlavně se vám bude ideálně hodit do interiéru. Je libo rohovou nebo koženou?

Zanechte vzkaz

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *