Pásové brusky 95.33%
12 Kvě 2020

4NEJ Pásové brusky

Pásová bruska na dřevo představuje užitečného pomocníka pro broušení rozsáhlejších ploch. Využít se dá například v situaci, kdy musíme odstranit původní nátěr ze starých prken, abychom je nově natřeli. Dobře se s ní také tvarují a zaoblují hrany.

Jak funguje? Pás brusného papíru se pohybuje vysokou rychlostí, proto nejde o jemné a pomalé broušení, ale spíše o efektivní zbroušení co největší plochy. Kromě ruční pásové brusky existuje i stolní pásová bruska. Ta je určena do truhlářské dílny.

Petr Kohel 0
Levná škrabadla pro kočky 95.33%
24 Dub 2019

4NEJ Levná škrabadla pro kočky

Kdo chce své kočce dopřát vše, co ke spokojenému životu potřebuje, musí se poohlédnout po škrabadlech pro kočky. Existují dražší i cenově přijatelnější varianty. I když kočky určitě využijí složité škrabalo s mnoha pozorovatelnami a domečky, postačí jim i levná škrabala jednoduše řešená, která jejich majitele finančně nezruinují.

Jak taková levná škrabadla pro kočky vypadají? Jejich konstrukce je vyrobena z dřevotřísky nebo dřeva, potažena jsou pak sisalem. Pro dobrou stabilitu se doporučuje připevnit škrabadlo k pevnému bodu či ke stěně. Těžší kočky by měly mít sloupky škrabadla o větším průměru.

Dagmar Mikuleczová 0
Přepravní vozíky za kolo pro psy 95%
27 Bře 2019

4NEJ Přepravní vozíky za kolo pro psy

Svého psa můžete vzít s sebou, pokud vyrážíte na kolo. Jestliže nezvládne celou cestu uběhnout vedle vás, případně by to bylo příliš nebezpečné, můžete zkusit přepravní vozík za kolo pro psy. Je podobný vozíkům pro děti, jen má trochu jiné parametry.

Přepravní vozík za kolo pro psy umožní užít si cyklovýlet všichni společně. S sebou vezmete i malého nebo nepříliš sportovně laděného pejska. Je to zajímavé řešení i pro velmi mladé a starší psy, zkrátka pro všechny pejsky s omezeným pohybovým režimem.

Dagmar Mikuleczová 0
Dřevěné králíkárny 95%
15 Úno 2019

4NEJ Dřevěné králíkárny

Pro hobby chovy králíků a morčat slouží moderní dřevěné králíkárny. Využívají je i profesionální chovatelé, ti si ale někdy králíkárny vyrábějí sami. Kdo má doma pár mazlíčků, uvítá možnost koupit krásnou králíkárnu zvířátkům na míru a bez práce. Vypadá hezky, hodí se na zahradu i do bytu a zvířatům poskytne dostatek komfortu pro spokojený život.

Dagmar Mikuleczová 0
Akustické baskytary 94%
18 Led 2019

4NEJ Akustické baskytary

Oblíbená akustická baskytara je strunný basový nástroj se čtyřmi strunami. Existují i nástroje pětistrunné či šestistrunné. Od elektrické baskytary se ta akustická liší masivním tělem. Může být jak pražcová, tak bezpražcová. Ladění je o oktávu níž než u normální kytary. Tyto neelektrické hudební nástroje bývají vybaveny zesilovačem, aby byl jejich zvuk dostatečně silný.

Dagmar Mikuleczová 0
Elektronické klávesy Yamaha 94%
13 Pro 2018

4NEJ Elektronické klávesy Yamaha

Klávesy jsou elektronickým hudebním nástrojem populárním mezi dětmi i dospělými. Nejde jen o elektronickou verzi piana. Nabízí širokou škálu funkcí, doprovodů, rytmů, nahrávání a rejstříků. Klávesy neboli keybord představují multifunkční hudební nástroj. Nachází se téměř v každé kapele a rovněž v mnoha domácnostech. Přináší více způsobů hraní a na trhu je jich nepřeberné množství.

Před jejich pořízením musíme mít představu tom, jak budeme klávesy využívat, pro koho jsou primárně určeny a co od nich čekáme.

Dagmar Mikuleczová 0