Levné dámské zimní bundy 95.33%
05 Pro 2018

4NEJ Levné dámské zimní bundy

Přituhuje, a proto se zimní bunda stává nezbytností v šatníku. Kromě elegantních bund jsou k dispozici i sportovní modely vhodné do přírody, na lyžování a delší pobyt v mrazivém počasí. I levné dámské zimní bundy mohou poskytnout komfort a zahřejí.

Mnoho kousků je nabízeno v akcích či ve výprodeji, stačí trochu pečlivěji propátrat pestrý sortiment. A kdo netráví mnoho času v přírodě, nemusí se nutně vybavit bundou do téměř polárních podmínek. Ve městě a MHD by mu stejně byla nepohodlná. Samozřejmě, i takovýto typ bundy se hodí mít v chladných dnech po ruce.

Andrea Všetečková 0
Erotické vánoční kostýmy 94.67%
23 Lis 2018

4NEJ Erotické vánoční kostýmy

Erotické vánoční kostýmy dokážou oživit sexuální život v době zimních dlouhých večerů. Během svátků jsou tyto kostýmy vítaným zpestřením. Vyberte si kostým podle vašeho vkusu. Jedná se o kostýmy vtipné, ale lechtivé zároveň.

A i když se dárky nadělují 24.prosince, neznamená to, že erotické vánoční kostýmy musíte využít jen o tomto datu. Vhodné jsou v celém zimním období.

Andrea Všetečková 0
Modrá pánská zimní bunda 95%
06 Říj 2018

4NEJ Modrá pánská zimní bunda

Modrá patří k oblíbeným barvám na oblečení. Nosí ji pánové i dámy v různých odstínech. Dá se perfektně kombinovat a většině lidem sluší. Bundy modrých odstínů jsou populárním kouskem do chladnějších či deštivých dní. Modrá pánská zimní bunda představuje klasiku, po které spousta mužů v obchodech sáhne.

Andrea Všetečková 0
Růžové školní batohy 94.33%
28 Zář 2018

4NEJ Růžové školní batohy

Dívky milují růžové školní batohy, není proto divu, že je tato barva pro holčičiky školou povinné nejprodávanější. Může mít mnoho podob.

Originální růžový školní batoh s potiskem, se vzorem, jednobarevný, ve výrazných i jemnějších pastelových odstínech, je před začátkem školního roku vyhledávanou položkou.

Dagmar Mikuleczová 0
Dlouhá letní dámská sukně 94%
20 Zář 2018

4NEJ Dlouhá letní dámská sukně

Dlouhé sukně rozhodně nevyšly z módy. Naopak, jsou stále na výsluní a nosit je může snad každá žena. Na léto jsou perfektním kouskem. V málokterém modelu si budete připadat tak žensky jako v maxisukni!

Dlouhá letní dámská sukně se dá vzít do práce, na svatbu, k moři i do města. Rozumí si s každým typem postavy. Menší ženy s kratšíma nohama by měly nosit sukni do pasu spolu s topem, který zastrčí dovnitř, nebo s kratším tričkem. Spodní část těla se tak opticky prodlouží. Pokud chcete sukni nosit na bocích, zvolte úzký top.

Andrea Všetečková 0
Stahovací kalhotky pod plesové šaty 94.67%
04 Zář 2018

4NEJ Stahovací kalhotky pod plesové šaty

Stejně jako vybíráte pečlivě plesovou róbu, neměla byste podcenit ani spodní prádlo. Pod plesové šaty se výborně hodí stahovací kalhotky.

Nezapomínejte, dobrý dojem zvnějšku začíná u spodního prádla! To by mělo dobře sednout, držet na svém místě a zakrýt nedostatky. Ideální bývá prádlo hladké a bezešvé, hlavně pod přiléhavé a hladké šaty, které odhalí každý zbytečný záhyb.

Andrea Všetečková 0
Levné dámské dvoudílné plavky 2020 94.33%
19 Srp 2018

4NEJ Levné dámské dvoudílné plavky 2020

Dvoudílné plavky jsou u dívek i žen na nošení nejoblíbenější a mužům se nejvíce líbí. Vyberte si levné dámské dvoudílné plavky 2020! Nové kolekce už na váš čekají.

Jít s dobou a aktuálními trendy je dobré i v rámci oblečení na dovolenou a oděvů k vodě. V trendy kousích se budete cítit více sebevědomně a určitě příjemněji, než ve vybledlých starších modelech.

Andrea Všetečková 0
Pánské žabky 93.67%
03 Srp 2018

4NEJ Pánské žabky

Pánské žabky jsou oblíbenou letní obuví. Někdo v nich chodí i do města či na procházky, hodí se ale především na pláž, k bazénu nebo na chození doma po zahradě. Pohodlné dražší modely nemají tenkou podrážku, jsou příjemně tvarované a poskytnou noze dostatečnou oporu na to, že jde o jednoduchou letní obuv.

Andrea Všetečková 0
Dámské dvoudílné plavky brazilky 93.67%
26 Čvc 2018

4NEJ Dámské dvoudílné plavky brazilky

Plavky brazilky jsou stvořeny pro ženy, které se nebojí odvázat, trochu více odhalit a být středem pozornosti. Proč? Jejich kalhotky skrývají skutečně jen nezbytné minimum. Nejsou to sice tanga, ale jejich vykrojení ukryje před zraky ostatních jen to nejnutnější a dovolí vám se lépe opálit.

Andrea Všetečková 0
Pánské letní pyžama 93.33%
14 Čvc 2018

4NEJ Pánské letní pyžama

Na pánská letní pyžama jsou kladeny určité nároky. Musí jít o pyžamo pohodlné, lehké, z prodyšné látky. Muži by se mělo líbit a slušet mu. Většinou se jedná o triko bez rukávů či s krátkými rukávy zkombinované s krátkými pyžamovými kalhoty. Nejoblíbenější materiál bezesporu představuje bavlna. Ta i dobře saje pot.

Andrea Všetečková 0