Fitness trampolíny 95.33%
11 Lis 2018

4NEJ Fitness trampolíny

Fitness trampolíny jsou ideální pro formování postavy, hubnutí a zlepšení nálady. Je to cvičební nářadí pro kondici i zábavu. Není divu, že se těší velké popularitě, a to především u žen. Cvičit se na nich dá v tělocvičně i doma.

I ten, kdo zrovna nefandí tradičním sportům, může najít zálibu ve cvičení na trampolíně. Sedavý způsob života nikomu neprospívá a trampolíny dokážou pomoct k formování postavy a celkovému posílení těla.

Petr Kohel 0
4NEJ Stolní fotbálky 95%
18 Říj 2018

4NEJ Stolní fotbálky

Stolní fotbálky představují perfektní společenskou zábavou na party, domů i do práce. Oživte polední pauzu touto hrou a odreagujte se od pracovních starostí! A kdo má už dost trávení času před televizí, zabaví stolním fotbálkem snadno celou rodinu.

Ikdyž existuje nespočet her, málokterá z nich se těší takové oblibě po celém světě jako právě stolní fotbálek. V dnešní době si jej může pořídit kdokoliv, už dávno není jen doménou heren a restaurací. Výběr je ohromný, od malých verzí po poměrně velké varianty pro domácí i komerční použití.

Petr Kohel 0
Dětské trampolíny s ochrannou sítí 94%
27 Srp 2018

4NEJ Dětské trampolíny s ochrannou sítí

Trampolína není jen druhem pohybové zábavy pro děti, může sloužit jako cvičební pomůcka a nástroj ke zlepšní kondice.

Samozřejmě by měla splňovat technické i bezpečnostní požadavky, aby dobře posloužila dětem i dospělým. K úrazu na ní lze totiž přijít poměrně snadno. Dětské trampolíny musí vždy být vybaveny ochrannou sítí. Mohou mít různé konstrukční výhody či vychytávky, které sníží riziko úrazu na minimum.

Dagmar Mikuleczová 0
Běžecké pásy 94.67%
15 Kvě 2018

4NEJ Běžecké pásy

Běžecké pásy jsou efektivními pomocníky k udržení kondice. Konstruovány jsou za účelem napodobení přirozeného běhání venku a využít se dají nezávisle na venkovních podmínkách. Běhá se na nich v domácnostech i fitnesscentrech.

Variabilita využití předurčuje běžecké pásy k intenzivnímu tréninku vrcholových sportovců i lehkému tréninku rekreačních běžců. Oblíbené jsou u lidí, kteří se snaží udržet si kondici, shodit nadbytečná kila a zaběhat si po sedavém zaměstnání.

Petr Kohel 0
Dámská sportovní trička 93.67%
11 Kvě 2018

4NEJ Dámská sportovní trička

Na každou aktivitu je dobré mít vhodné oblečení. Dámská sportovní trička představují ideální kousky na sportování a pohyb. Příjemně v nich může být i bez toho, že bychom právě provozovali nějaké velké sportovní výkony. Jsou vzdušná, prodyšná, pohodlná, z příjemných materiálů. Sportovní tričko je lehké a nikde nedře.

Díky funkčním materiálům dnes sportovní trička nabízejí špičkové vlastnosti při vnitřních i venkovních aktivitách. Je potřeba vybírat podle toho, jakým sportům se hodláme věnovat především.

Andrea Všetečková 0
Dámské lyžařské kalhoty 93.67%
25 Dub 2018

4NEJ Dámské lyžařské kalhoty

Moderní dámské lyžařské kalhoty jsou plné funkčních prvků pro dokonalé pohodlí. Musejí hřát, ale zároveň umožnit dostatečný rozsah pohybu bez omezování. A nepromokavosti je už samozřejmostí.

Membrány, elastický materiál, efektivní zateplení, lepené švy s voděodolným zátěrem a krásné barvy. To jsou dámské lyžařské kalhoty. Nebudete se v nich cítit nemotorně a klidně v nich strávíte celý den na sjezdovce. Zima vám nebude ani na lanovce či vleku.

Petr Kohel 0
Dětské koloběžky 93.67%
04 Bře 2018

4NEJ Dětské koloběžky

Koloběžka v sobě spojuje hračku, sportovní náčiní a dopravní prostředek. Není divu, že nadchne děti i dospělé. Dá se na ní najezdit spoustu kilometrů a zažít hromada legrace. Koloběžka podporuje pohyb dětí na zdravém vzduchu, rozvíjí motoriku i fyzickou kondici.

Na trhu se nachází široké spektrum dětských koloběžek pro větší i menší děti. Správná volba je důležitá proto, aby si ratolest jízdu dostatečně a bezpečně užila.

Petr Kohel 0