Zahradní stůl na terasu 94.33%
16 Zář 2018

4NEJ Zahradní stůl na terasu

Na terase se přímo nabízí vytvořit příjemné posezení. Zahradní stůl s několika židlemi, lehátko či houpačka rozhodně nejsou pasé ani když nemáme velkou zahradu. Terasa je skvělým řešením – dá se na ní trávit čas venku i pěstovat rostliny. Přitom nevyžaduje velkou péči.

Zahradní stůl na terasu je základem, pokud chceme venkovní posezení. Stoly i celé sety jsou na trhu k dispozici v mnoha provedeních i barvách. Záleží nejen na našem vkusu, ale i na tom, zda bude nábytek vydaný napospas výkyvům počasí, nebo pod střechou.

Kateřina Perutková 0
Klekací židle - klekačky 94.33%
31 Srp 2018

4NEJ Klekací židle – klekačky

Klekačka představuje zajímavou alternativu zdravého sezení. Tato klekací židle zaručuje správné držení těla, je stabilní a praktická. Kromě tradičních fixních klekaček jsou dnes k dispozici klekačky balanční. Tento nový koncept ocení každý, kdo chce svému tělu dopřát to nejlepší během sezení.

Kateřina Perutková 0
Výškově nastavitelný pracovní stůl pro stání 94%
15 Srp 2018

4NEJ Výškově nastavitelný pracovní stůl pro stání

Pracujte chvíli vestoje a chvíli vsedě! Z dlouhého sezení bolí nejen záda. Kdo chce trochu prostřídat sezení se stáním, může si pořídit výškově nastavitelný stůl, který umožní práci vestoje.

Široká nabídka výškově nastavitelných pracovních stolů pro stání umožní vybrat si ten pravý. Malý i velký, s úložnými prostory, ve tvaru vlny, i zcela jednoduchý.

Petr Kohel 0
Asymetrické vany do malé koupelny 93.67%
07 Srp 2018

4NEJ Asymetrické vany do malé koupelny

Malá koupelna přeje především sprchovému koutu či krátké vaně. Velmi zajímavou variantu pak představuje asymetrická vana do malé koupelny. Dokáže mnohdy vyřešit problém s prostorem, využije jej na maximum a poskytne komfortní místo ke koupání.

I do nevelké koupelny se někdy překvapivě vejde poměrně rozměrná vana. Stačí dobře pracovat s dostupným místem a využít každý centimetr krychlový. Zvolte takový tvar vany, který koupelně lichotí, a který umožní sem umístit i další potřebné koupelnové zařízení.

Kateřina Perutková 0
Balanční židle 94.67%
10 Čvc 2018

4NEJ Balanční židle

Balanční židle jsou pohodlné židle pro kancelářskou práci, které prospívají zádům a celkově stabilizují tělo. Dlouhé sezení nám neprospívá, s balanční židlí můžete svému tělu alespoň trochu pomoci. Sezení se stane aktivnějším a zapojíte i svaly hlubokého stabilizačního systému.

Speciální balanční židle doporučují fyzioterapeuti i lékaři. Když už je třeba trávit několik hodin denně sezením, bude lepší tato židle, než klasická kancelářská. Zamezuje bolesti zad, bederní páteře a krční páteře. I když na balanční židli sedíte, zároveň zapojujete spoustu svalů, které na té obyčejné zahálejí. Zpevňují se svaly zádové i břišní, meziobratlové ploténky se zatěžují správně, zvyšuje se prokrvení nohou.

Kateřina Perutková 0
Rozkládací jídelní stoly
08 Čvn 2018

4NEJ Rozkládací jídelní stoly

Praktický rozkládací jídelní stůl se nabízí v mnoha provedeních a designech. Hodí se do kuchyní a jídelen, kde je místo na zvětšení plochy stolu, a kde tuto větší plochu využijeme. Rozkládací stůl je nejčastěji vyroben z masivu, dýhy, MDF desek či lamina. Dokáže vkusně ušetřit místo a v případě nutnosti jej zase poskytnout.

Rozkládací jídelní stůl oceníme v menší kuchyni, jídelně, jídelním koutě i na chalupě. Zkrátka všude, kde by větší stůl při běžném provozu zbytečně zabíral moc místa. Po rozložení se sem musí stále vejít, samozřejmě za cenu toho, že se prostor okolo stolu na čas uskromní

Kateřina Perutková 0
Moderní obrazy na stěnu 95%
03 Kvě 2018

4NEJ Moderní obrazy na stěnu

Obrazy dotvářejí interiér k dokonalosti a hodně vypovídají i jeho obyvatelích. Výběr umění na zeď není snadnou záležitostí. Ať už se jedná o drahý originální obraz nebo levný kousek z obchodního řetězce, dokáže potěšit a navodit příjemnou atmosféru.

Moderní obrazy na stěnu vtisknou domovu novou tvář. Oproti dřívějším dobám chybí novodobým obrazům masivní zdobené rámy a sází se na jednoduchost. I když monumentálnost dob minulých moderních obrazům a obrázkům chybí, není to na škodu.

Kateřina Perutková 0
Koupelnové skříňky pod umyvadlo 94%
17 Dub 2018

4NEJ Koupelnové skříňky pod umyvadlo

Koupelnové skříňky zútulní prostor a využijí ho na maximum. Ty určené pod umyvadlo hezky skryjí jeho spodní část a zároveň uschovají potřebné věci.

Vzhled skříňky volíme podle stylu koupelny i vybraného umyvadla. Prodávají se komplety umyvadel a skříněk, další variantou je vybrat obě části zvlášť. Velikost a dispozice skříňky se odvíjí od umyvadla, prostoru v koupelně a našich požadavků. Povrchy nábytku se pak vyrábí v široké škále barev a dekorů.

Kateřina Perutková 0
Stojací lampy do obýváku 93.33%
01 Dub 2018

4NEJ Stojací lampy do obýváku

Stojací lampy jsou užitečným a krásným prvkem interiéru. Moderní designové lampy nejsou jen nutností osvětlení tmavého rohu, ale plnohodnotným prvkem místnosti. Ozdobí hluchá místa světlem i svou krásou.

Jako nejpraktičtější se jeví stojací lampy do obýváku se stmívačem. U těch regulujeme intenzitu světla, aby bylo adekvátní a příjemné. Nabídka stmívačích i nestmívacích lamp je dnes téměř nekonečná. Výběr záleží na vzhledu interiéru, osobním vkusu, požadavcích na světlo i finančních možnostech.

Milan Vašíček 0
Taburety s úložným prostorem 93.67%
24 Bře 2018

4NEJ Taburety s úložným prostorem

Taburet s úložným prostorem oceníte v každém interiéru. Je to menší druh nábytku s rozmanitým využitím. Hodí se k sezení i odkládání věcí, je to tajná skrýš na podklady, podložka pod nohy, improvizovaný konferenční stolek i úložný prostor.

Taburet na kolečkách snadno přemístíte po bytě. A i lehčí taburet bez koleček se poměrně jednoduše přenese. Může vám být neustále při ruce.

Kateřina Perutková 0