Dřevěné zahradní lehátka 95.33%
19 Lis 2018

4NEJ Dřevěné zahradní lehátka

K dokonalému venkovnímu odpočinku přispějí dřevěná zahradní lehátka doplněná pohodlným polstrováním. Jsou polohovatelná a z kvalitního dřeva. Vybírejte takový materiál, který dobře odolával vnějším vlivům. Dřevo se ještě ve výrobě ošetřuje speciálními přípravky.

Dřevěná zahradní lehátka jsou součástí sad zahradního nábytku, ale pořídit se dají i samostatně. Hodí se na zahradu, terasu, k bazénu i na pláž. Kvalitní lehátka vydrží mnoho let bez ošetření a vypadají dlouho krásná.

Milan Vašíček 0
Zahradní stůl na terasu 94.67%
03 Lis 2018

4NEJ Zahradní stůl na terasu

Zahradní stůl rozhodně nemusí být určen pouze na zahradu, jak by mohl napovídat jeho název. Využije se i na terase! Pro relaxaci je zkrátka potřeba komfortní nábytek.

Zahradní stůl na terasu volíme podle vzhledu a rozměrů terasy, našeho vkusu, finančních možností a počtu lidí, kteří budou okolo stolu obvykle sedět. Tvar zahradního stolu je na našem přání. Můžeme si pořídit kulatý, oválný i hranatý stůl.

Kateřina Perutková 0
Skládací masážní stoly a lehátka 95.67%
30 Říj 2018

4NEJ Skládací masážní stoly a lehátka

Skládací masážní stoly jsou vhodné pro domácí i komerční využití. I přes skládací mechanismus nabízejí robustní provedení a pohodlí.

Pro luxusní masáže jsou dnes lehátka dokonale propracovaná a dají se velmi rychle složit i rozložit. Výhodu představuje jejich vysoká nosnost. Kvalitní masérské stoly ocení profesionálové i absolventi amatérských masérských kurzů.

Andrea Všetečková 0
Levné sedací pytle a vaky 94.33%
10 Říj 2018

4NEJ Levné sedací pytle a vaky

Sedací pytle a vaky jsou hitem posledních let. Zní to možná překvapivě, ale hodí se i pro bolavá záda a představují příjemnou alternativu běžného sadacího nábytku. Vyrábějí se v různých velikostech, od malých po obrovské, na které se usadí i několik lidí!

Nejuniverzálnějším tvarem levných sedacích pytlů a vaků je klasický polštář. Vhodnou výplň představují polystyrenové kuličky, které musí mít optimální velikost a hustotu. Polystyrenová drť je jako výplň naopak nevhodná.

Kateřina Perutková 0
Zahradní stůl na terasu 94.33%
16 Zář 2018

4NEJ Zahradní stůl na terasu

Na terase se přímo nabízí vytvořit příjemné posezení. Zahradní stůl s několika židlemi, lehátko či houpačka rozhodně nejsou pasé ani když nemáme velkou zahradu. Terasa je skvělým řešením – dá se na ní trávit čas venku i pěstovat rostliny. Přitom nevyžaduje velkou péči.

Zahradní stůl na terasu je základem, pokud chceme venkovní posezení. Stoly i celé sety jsou na trhu k dispozici v mnoha provedeních i barvách. Záleží nejen na našem vkusu, ale i na tom, zda bude nábytek vydaný napospas výkyvům počasí, nebo pod střechou.

Kateřina Perutková 0
Klekací židle - klekačky 94.33%
31 Srp 2018

4NEJ Klekací židle – klekačky

Klekačka představuje zajímavou alternativu zdravého sezení. Tato klekací židle zaručuje správné držení těla, je stabilní a praktická. Kromě tradičních fixních klekaček jsou dnes k dispozici klekačky balanční. Tento nový koncept ocení každý, kdo chce svému tělu dopřát to nejlepší během sezení.

Kateřina Perutková 0
Výškově nastavitelný pracovní stůl pro stání 94%
15 Srp 2018

4NEJ Výškově nastavitelný pracovní stůl pro stání

Pracujte chvíli vestoje a chvíli vsedě! Z dlouhého sezení bolí nejen záda. Kdo chce trochu prostřídat sezení se stáním, může si pořídit výškově nastavitelný stůl, který umožní práci vestoje.

Široká nabídka výškově nastavitelných pracovních stolů pro stání umožní vybrat si ten pravý. Malý i velký, s úložnými prostory, ve tvaru vlny, i zcela jednoduchý.

Petr Kohel 0
Asymetrické vany do malé koupelny 93.67%
07 Srp 2018

4NEJ Asymetrické vany do malé koupelny

Malá koupelna přeje především sprchovému koutu či krátké vaně. Velmi zajímavou variantu pak představuje asymetrická vana do malé koupelny. Dokáže mnohdy vyřešit problém s prostorem, využije jej na maximum a poskytne komfortní místo ke koupání.

I do nevelké koupelny se někdy překvapivě vejde poměrně rozměrná vana. Stačí dobře pracovat s dostupným místem a využít každý centimetr krychlový. Zvolte takový tvar vany, který koupelně lichotí, a který umožní sem umístit i další potřebné koupelnové zařízení.

Kateřina Perutková 0
Balanční židle 94.67%
10 Čvc 2018

4NEJ Balanční židle

Balanční židle jsou pohodlné židle pro kancelářskou práci, které prospívají zádům a celkově stabilizují tělo. Dlouhé sezení nám neprospívá, s balanční židlí můžete svému tělu alespoň trochu pomoci. Sezení se stane aktivnějším a zapojíte i svaly hlubokého stabilizačního systému.

Speciální balanční židle doporučují fyzioterapeuti i lékaři. Když už je třeba trávit několik hodin denně sezením, bude lepší tato židle, než klasická kancelářská. Zamezuje bolesti zad, bederní páteře a krční páteře. I když na balanční židli sedíte, zároveň zapojujete spoustu svalů, které na té obyčejné zahálejí. Zpevňují se svaly zádové i břišní, meziobratlové ploténky se zatěžují správně, zvyšuje se prokrvení nohou.

Kateřina Perutková 0
Rozkládací jídelní stoly
08 Čvn 2018

4NEJ Rozkládací jídelní stoly

Praktický rozkládací jídelní stůl se nabízí v mnoha provedeních a designech. Hodí se do kuchyní a jídelen, kde je místo na zvětšení plochy stolu, a kde tuto větší plochu využijeme. Rozkládací stůl je nejčastěji vyroben z masivu, dýhy, MDF desek či lamina. Dokáže vkusně ušetřit místo a v případě nutnosti jej zase poskytnout.

Rozkládací jídelní stůl oceníme v menší kuchyni, jídelně, jídelním koutě i na chalupě. Zkrátka všude, kde by větší stůl při běžném provozu zbytečně zabíral moc místa. Po rozložení se sem musí stále vejít, samozřejmě za cenu toho, že se prostor okolo stolu na čas uskromní

Kateřina Perutková 0