Moderní obrazy na stěnu 95%
03 Kvě 2018

4NEJ Moderní obrazy na stěnu

Obrazy dotvářejí interiér k dokonalosti a hodně vypovídají i jeho obyvatelích. Výběr umění na zeď není snadnou záležitostí. Ať už se jedná o drahý originální obraz nebo levný kousek z obchodního řetězce, dokáže potěšit a navodit příjemnou atmosféru.

Moderní obrazy na stěnu vtisknou domovu novou tvář. Oproti dřívějším dobám chybí novodobým obrazům masivní zdobené rámy a sází se na jednoduchost. I když monumentálnost dob minulých moderních obrazům a obrázkům chybí, není to na škodu.

Kateřina Perutková 0
Koupelnové skříňky pod umyvadlo 94%
17 Dub 2018

4NEJ Koupelnové skříňky pod umyvadlo

Koupelnové skříňky zútulní prostor a využijí ho na maximum. Ty určené pod umyvadlo hezky skryjí jeho spodní část a zároveň uschovají potřebné věci.

Vzhled skříňky volíme podle stylu koupelny i vybraného umyvadla. Prodávají se komplety umyvadel a skříněk, další variantou je vybrat obě části zvlášť. Velikost a dispozice skříňky se odvíjí od umyvadla, prostoru v koupelně a našich požadavků. Povrchy nábytku se pak vyrábí v široké škále barev a dekorů.

Kateřina Perutková 0
Stojací lampy do obýváku 93.33%
01 Dub 2018

4NEJ Stojací lampy do obýváku

Stojací lampy jsou užitečným a krásným prvkem interiéru. Moderní designové lampy nejsou jen nutností osvětlení tmavého rohu, ale plnohodnotným prvkem místnosti. Ozdobí hluchá místa světlem i svou krásou.

Jako nejpraktičtější se jeví stojací lampy do obýváku se stmívačem. U těch regulujeme intenzitu světla, aby bylo adekvátní a příjemné. Nabídka stmívačích i nestmívacích lamp je dnes téměř nekonečná. Výběr záleží na vzhledu interiéru, osobním vkusu, požadavcích na světlo i finančních možnostech.

Milan Vašíček 0
Taburety s úložným prostorem 93.67%
24 Bře 2018

4NEJ Taburety s úložným prostorem

Taburet s úložným prostorem oceníte v každém interiéru. Je to menší druh nábytku s rozmanitým využitím. Hodí se k sezení i odkládání věcí, je to tajná skrýš na podklady, podložka pod nohy, improvizovaný konferenční stolek i úložný prostor.

Taburet na kolečkách snadno přemístíte po bytě. A i lehčí taburet bez koleček se poměrně jednoduše přenese. Může vám být neustále při ruce.

Kateřina Perutková 0
Bílé konferenční stolky 93.67%
20 Úno 2018

4NEJ Bílé konferenční stolky

Moderní bílé konferenční stolky jsou ideálním kouskem nábytku do domácnosti. Bílá barva místnost rozzáří, a pokud jde o stolek v lesku, tak o to víc.

Konferenční stolky jsou v obývacím pokoji tradiční a dalo by se říct nezbytné. Kam položit ovladač, noviny, notebook, kávu? Umístění najdou v blízkosti sedacího nábytku jako skvělá odkládací plocha. Doplní sedací soupravu a vytvoří s ní funkční dvojici. Pod stolkem je někdy polička, díky které uvolníte horní plochu stolku a poslouží jako perfektní úložný prostor.

Kateřina Perutková 0
Koupelnové předložky 94%
31 Led 2018

4NEJ Koupelnové předložky

Zútulnění koupelny? Originální předložka ji rozzáří raz dva. Tyto předložky se prodávají v množství designů a hodí se pro všechny typy podlah. Zvýší bezpečnost a komfort.

Od koupelnové předložky očekáváme nejen krásný design, ale samozřejmě i měkkost, savost, hřejivost a praktickou údržbu. Stoupnout na studenou zem chce bosu nohou málokdo. Žádoucí je rychleschnoucí materiál s protiskluzovou spodní stranou.

Kateřina Perutková 0
Botníky do předsíně 93.33%
19 Led 2018

4NEJ Botníky do předsíně

Hromada bot u vchodových dveří? Boty všemožně po skříních? Vyřešte tyto nešvary pomocí praktického botníku.

Botníky do předsíně dokážou rafinovaně skrýt aktuální i sezónní obuv, zároveň doplní svým designem vstup do domu. Kromě jednoduchých modelů existují designové botníky, které nenudí.

Kateřina Perutková 0
Sedátka do vany 94.67%
30 Pro 2017

4NEJ Sedátka do vany

Pro větší komfort a bezpečnost při mytí slouží sedátka do vany. Určena jsou hlavně starším a méně mobilním osobám, nicméně využít je může každý. Své míso si najdou i v domácnostech, kde nejsou nezbytně nutná.

Když je člověk fyzicky omezen, může se i zdánlivě běžná záležitost jako koupel stát strašákem. Sedátka do vany jsou užitečnými pomocníky, jelikož sníží potřebu asistence druhé osoby. Nadšeni z nich budou i rodiče malých dětí nebo lidé po operacích. U seniorů se postupně ztrácí síla a kondice pro zvládání běžných návyků. Nezbytným doplňkem domácnosti starších lidí by proto určitě mělo být sedátko do vany či do sprchy.

Kateřina Perutková 1
Sprchové kouty pro seniory 92%
04 Lis 2017

4NEJ Sprchové kouty pro seniory

Koupelna určená pro starší lidi by měla být speciálně uzpůsobena, aby byl pohyb v ní bezpečný a usnadnila každodenní hygienu na maximum.

Součástí koupelny bývá v dnešní době hodně často sprchový kout. Někdo ho upřednostní před vanou, jindy na vanu nezbyde místo. Senioři se tohoto řešení bát nemusí, je ale třeba myslet na některé nezbytnosti. Obecně je sprchový kout bezpečnější variantou než vana.

Kateřina Perutková 0
Umělé vánoční stromky 93%
19 Říj 2017

4NEJ Umělé vánoční stromky

Neopadavý a stále krásný vánoční stromeček? Umělý! Dneska už to není nic zvláštního, že si lidé raději pořídí stromeček umělý, protože má spoustu předností. Je na každém, jaká bude jeho volba.

Umělé vánoční stromky mohou vypadat jako živé, i když nevkusné kousky se také najdou. Kýčů ale ubývá, do popředí se dostávají stromky opravdu povedené, které na první pohled od těch pravých nepoznáte.

Kateřina Perutková 0