Plážové stany 95.33%
16 Kvě 2020

4NEJ Plážové stany

Plážový stan poskytne parádní útočiště při vašem pobytu u vody. Vytvoří stín a úkryt dětem, domácím mazlíčkům i dospělým. Vše záleží na jeho typu a velikosti.

Toto elegantní řešení si můžete přibalit do svého prázdninového zavazadla. Je skladné a lehké. Všeho moc škodí, a to platí i o slunečních paprscích. Stan chrání před UV zářením (pokud jde o materiál s UV filtrem), větrem nebo lehkým deštíkem.

Naďa Trnková 0
Pohodlné samonafukovací karimatky 95%
23 Srp 2018

4NEJ Pohodlné samonafukovací karimatky

Samonafukovací karimatky mají mnoho výhod a těší se velké oblibě. Nabízejí nejlepší izolační vlastnosti společně s dostatečným komfortem. I při kempování se můžete příjemně vyspat, aniž by váš tlačila tvrdá hrbolatá zem.

Moderní samonafukovací karimatky jsou vyrobeny z pěnového materiálu s extrémně velkými póry. Ten je pak zalaminován do nepropustné tkaniny. Jakmile otevřeme ventil karimatky, materiál uvnitř se samovolně rozepne díky nasávání vzduchu dovnitř.

Naďa Trnková 0
3 denní lyžování Tyrolsko 92.67%
19 Zář 2017

4NEJ 3 denní lyžování Tyrolsko

Stres a nekonečný seznam povinností – takhle vypadá běžný den většiny lidí. A každý má alespoň čas od času chuť, jak se říká prásknout do bot, a uniknout z toho každodenního stereotypu. Ideálním místem, kde načerpat novou energii je Tyrolsko.

Lyžujete, milujete přírodu a naše české hory už vám nestačí? Pak si udělejte pár dní volno a vydejte se s přáteli nebo rodinou do Tyrolska. Země zaslíbené všech lyžařů.

Naďa Trnková 0