Skládací masážní stoly a lehátka 95.67%
30 Říj 2018

4NEJ Skládací masážní stoly a lehátka

Skládací masážní stoly jsou vhodné pro domácí i komerční využití. I přes skládací mechanismus nabízejí robustní provedení a pohodlí.

Pro luxusní masáže jsou dnes lehátka dokonale propracovaná a dají se velmi rychle složit i rozložit. Výhodu představuje jejich vysoká nosnost. Kvalitní masérské stoly ocení profesionálové i absolventi amatérských masérských kurzů.

Andrea Všetečková 0
Zlatý řetízek pro maminku 95.33%
14 Říj 2018

4NEJ Zlatý řetízek pro maminku

Pro výjimečnou maminku se hodí i výjimečný šperk! Zlatý řetízek bude ideální volbou. Kdo chce maminku obdarovat něčím originálním a krásným, má šanci díky širokém výběru řetízků s přívěsky. Doplnit se dají i dalšími šperky jako náušnice nebo náramky.

Zlatý řetízek pro maminku můžete pořídit při příležitosti Dne matek, ale i kdykoliv jindy během roku. Řetízek s medailonkem vykouzlí úsměv na tváři každé ženy.

Andrea Všetečková 0
Zlaté náušnice kruhy 94%
08 Zář 2018

4NEJ Zlaté náušnice kruhy

Který typ náušnic nevyjde snad nikdy z módy? Jsou to zlaté náušnice kruhy. Pokud máte takový kousek ve své šperkovnici, určitě ho noste. Jsou to náušnice nadčasové, a jestliže vám sluší zlato, není nad čím přemýšlet.

Zlaté náušnice kruhy se dají pořádit v různých průměrech kruhů a také v rozmanité tloušťce materiálu. Menší kroužky jsou spíše nenápadné, velké kruhy zase nenajde odvahu nosit každá žena.

Andrea Všetečková 0
Sady Fimo hmota
29 Dub 2018

4NEJ Sady Fimo hmota

Modelovací Fimo hmota je skvělou zábavou pro malé a velké! Jedná se o polymerovou hmotu, která se vypaluje v troubě. Teplem se měkká a tvárná hmota vytvrdí. Probuďte v sobě tvořivého ducha a zkuste něco vyrobit pro radost. Sady Fimo hmota jsou ideální i pro začátečníky, zahrnují vše potřebné pro tematické tvoření a není nutné už nic dalšího dokupovat. Kromě Fimo hmoty v potřebných barvách zahrnují sady i různé příslušenství, návod, dekorace a lepidlo.

Dagmar Mikuleczová 0
Dětské hodinky 93.67%
08 Úno 2018

4NEJ Dětské hodinky

Mít hodinky je „in“, a to platí i u dětí. Jaké vybrat?

Děti i dospělí chtějí vědět, kolik je hodin. Hodinky jsou zároveň módním doplňkem. Naše ratolesti nás rády napodobují, a proto bychom jim hodinky měli dopřát. A to klasické, nebo dokonce chytré. Není praktické pořád vytahovat z tašky mobil, abychom se podívali na čas.

Dagmar Mikuleczová 0
Autolékarničky 94%
31 Říj 2017

4NEJ Autolékarničky

Autolékárničky jsou určeny pro poskytnutí první a předlékařské pomoci. Obsah takové specializované lékárničky musí odpovídat platné vyhlášce. V ní jsou uvedeny požadavky na komponenty, u nich si navíc musíme hlídat datum, po kterém už jsou prošlé. Jednotlivé typy autolékárniček pak pokryjí požadavky na poskytnutí předlékařské pomoci od osobních automobilů až po autobusy a vozidla hromadné dopravy.

Andrea Všetečková 0
Snubní prsteny bílé zlato 92.33%
15 Říj 2017

4NEJ Snubní prsteny bílé zlato

Snubní a zásnubní prsteny z bílého zlata jsou moderní, nadčasové a elegantní. Nadchne jejich lesk i odolnost. Není divu, že se stávají trendem ve světě snubních prstenů, a že bílé zlato úspěšně konkuruje tomu tradičnímu, žlutému. Někomu bude bílý kov slušet daleko více. Prstýnky mohou být nejen z kovu, ale i ozdobeny kameny. Ty je činí jedinečnými. Nejčastěji se setkáme s výběrem mezi brilianty a zirkony.

Andrea Všetečková 1