Náušnice pro miminka 94%
16 Úno 2021

4NEJ Náušnice pro miminka

Náušnice bývají prvním šperkem, který malé holčičky nosí. Oproti klasickému propichování uší se dnes dává přednost nastřelování náušnic. Je rychlejší, hygieničtější a méně bolí. V jakém věku tento šperk začít řešit? Doporučuje se to nejdříve od třetího měsíce věku. Nejčastěji provádí nastřelování pediatr. Je to velká událost v životě dítěte. Malé náušničky pečlivě vybíráme. Někdy je miminko obdrží jako dar od příbuzných, jindy se dědí, můžou je pořídit sami rodiče. První náušnice pro miminka nejsou jen tak ledajaké.

Andrea Všetečková 0
Zlaté přívěšky srdce 94%
31 Led 2021

4NEJ Zlaté přívěšky srdce

Elegantní přívěsek na řetízek nebo náramek, se kterým nešlápnete vedle? Šperk ve tvaru srdce je perfektním dárkem téměř při každou příležitost. Darovat ho můžete z lásky, jako poděkování, i jen tak pro radost. Najdou se dokonce ženy, které si krásný šperk koupí samy pro sebe, a je to tak úplně v pořádku. Proč si neudělat radost?

Andrea Všetečková 0
Zásnubní prsteny bílé zlato 94.67%
15 Led 2021

4NEJ Zásnubní prsteny bílé zlato

Šperky z bílého zlata představují nadčasovou krásu, stálost a eleganci. Tento kov vzniká jako slitina zlata s jiným drahým kovem. Nejčastěji se jedná o nikl, palladium či mangan. Stejně jako u zlata žlutého se čistota udává v karátech. Jedná se o kvalitní a moderní kousky pro ženy každého věku.

Zásnubní prsteny bílé zlato patří k nejvyhledávanějším. Komu totiž nevyhovuje žlutý odstín zlata nebo jeho rose gold varianta, sáhne právě po bílém zlatu.

Andrea Všetečková 0
Levné fitness náramky 94.33%
16 Lis 2020

4NEJ Levné fitness náramky

Fitness náramek na ruce téměř necítíte a přitom zaznamenává každý váš pohyb, některé funkce vašeho těla a dokáže být skvělým pomocníkem při tréninku. Hodí se i pro hodně amatérské sportovce nebo lidi, kteří se zkrátka chtějí donutit o trochu více hýbat. Nejčastěji sledujeme počet kroků a tepovou frekvenci, mnohé uživatele zajímá kvalita a průběh spánku.

Funkcí mají fitness náramky spoustu a navíc skvěle vypadají. Říká se jim také chytré náramky. I když jsou primárně určeny ke sledování pohybové aktivity, umí toho daleko víc. Moderní fitness náramek monitoruje počet nachozených kroků, čas, notifikace z vašeho mobilního telefonu a spánkovou aktivitu.

Petr Kohel 0
Dámské zlaté prsteny s diamantem 94.67%
01 Zář 2020

4NEJ Dámské zlaté prsteny s diamantem

Luxusní dárek, vyznání lásky, poděkování? Většinu žen potěší krásný prsten. Dámské zlaté prsteny s diamantem bývají sázkou na jistotu. Když se řekne zlato, nemusí jít nutně o zlato žluté. Někdo víc ocení bílé nebo růžové zlato. V kombinaci s drahými kameny se z těchto kovů vyrábějí úžasné kousky.

Dámské zlaté prsteny s diamantem jsou obzvláště vhodné při příležitosti žádosti o ruku. Zásnubní prsten má většinou kamínek, nebo i větší drahý kámen, a určitě chceme, aby vypadal pořád stejně krásně. Proto se sahá často po zlatě.

Andrea Všetečková 0
Stříbrné náušnice pecky 94.33%
12 Srp 2020

4NEJ Stříbrné náušnice pecky

Úžasně univerzálním a zároveň nekonečně variabilním šperkem jsou stříbrné náušnice pecky. Mohou mít nejrůznější tvar, i když nejběžnější jsou asi pecky kruhové, čtvercové, ve tvaru kvítků nebo oválné. Sehnat se dají snad jakékoliv pecky si vysníte. Kromě jednoduchých šperků jsou na výběr pecky rafinovaně zdobené, případně pecky s drahými kameny.

Naďa Trnková 0
Piercing do nosu kroužek 96.33%
13 Led 2020

4NEJ Piercing do nosu kroužek

Kroužky do nosu patří k nejoblíbenějšímu typu piercingu. Jsou tradiční, ale přitom stále v kurzu. Někomu přijde piercing do nosu kroužek cool, jinému zase sexy. Většině milovníků piercingů ale kroužek v nose nesmí chybět.

Piercing do nosu kroužek patří mezi ležérní a přitom velmi efektní ozdoby ve světě body art.

Andrea Všetečková 0
Dámské stříbrné řetízky 92.33%
04 Pro 2019

4NEJ Dámské stříbrné řetízky

Krásný řetízek podtrhne váš styl. Dámské stříbrné řetízky patří k oblíbeným šperkům. Nosí se buďto samostatně, nebo v kombinaci s náušnicemi, náhrdelníkem, prstýnky a dalšími kousky. Stříbro je slušivé, cenově dostupné a snadno se kombinuje s moderním šatníkem.

K dispozici je mnoho krásných variant stříbrných řetízků. Vyberte si z kolekcí, které doladí váš vzhled jako třešnička na dortu. Někomu se zalíbí jednoduchý jemný řetízek, jiná žena ocení masivní řetízek.

Andrea Všetečková 0
Stříbrné náušnice kruhy 96%
17 Říj 2019

4NEJ Stříbrné náušnice kruhy

Náušnice ve tvaru kruhu se neustále vrací do módy. Nosit se dají obrovské kruhy v uších i miniaturní decentní kroužky. Kdo má rád stříbro, sáhne často po stříbrných kruzích do uší.

Kruhy, kroužky, tenké, silné, jednoduché i zdobené kamínky… Výběr je dnes obrovský pro všechny ženy i dívky. Nosit se dají jednotlivě i v několika kousích za sebou. Kruh může být ozdoben nějakým přívěskem, klidně jen v jednom uchu.

Andrea Všetečková 0
Zásnubní prsteny s diamantem 94.67%
03 Zář 2019

4NEJ Zásnubní prsteny s diamantem

Kdo chce svou nastávající ohromit a zároveň potěšit nádherným šperkem, sáhne většinou po prstenu s diamantem. Málokterá žena pak odolá nabídce k sňatku. Pokud chcete takový prsten darovat, dívejte se po certifikovaných kvalitních špercích, abyste neprohloupili.
Certifikát pravosti k nákupu by měl být samozřejmostí, je to přece jen větší investice.

Zásnubí prsteny s diamantem jsou nesmrtelnou klasikou, která ale stejně jako další šperky podléhá módním trendům.

Andrea Všetečková 0