Pracujte chvíli vestoje a chvíli vsedě! Z dlouhého sezení bolí nejen záda. Kdo chce trochu prostřídat sezení se stáním, může si pořídit výškově nastavitelný stůl, který umožní práci vestoje.

Dlouhé sezení neprospívá zdraví

Široká nabídka výškově nastavitelných pracovních stolů pro stání umožní vybrat si ten pravý. Malý i velký, s úložnými prostory, ve tvaru vlny, i zcela jednoduchý. Jelikož se dlouhodobé pravidelné sezení může na lidském zdraví negativně podepsat, doporučují odborníci občas se protáhnout a také zvolit kvalitní kancelářský nábytek. Kromě ergonomické židle je skvělým pomocníkem výškově nastavitelný stůl. Jeho desku posunete nahoru a můžete pracovat vestoje! Ttato varianta je spolu s přestávkami dobrou volbou pro ty, kteří musí většinu pracovní doby strávit u počítače nebo papírování.

Flexibilní provedení výškově nastavitelných stolů

Výškově nastavitelný stůl využijete i při dalších činnostech, třeba rukodělných pracech. Moderní stoly nastavíte pouhým stisknutím tlačitka. Díky dostatečné délce zdvihu se stoly přizpůsobí každému jejich uživateli. Jsou tedy flexibilní a díky praktickému tvaru maximálně využijí dostupný prostor. Je zde dost místa pro židli i nohy, skříňky, kancelářské kontejnery nebo opěrky nohou.

Při nastavení výšky stolu je vhodná funkce antikolizní ochrany, která zabrání poškození při hrozící srážce s nějakou překážkou. Deska stolu je k dispozici v mnoha provedeních, takže si vyberete do každé kanceláře a pracovny. Kabelové průchodky udrží na stole pořádek i při větším množství elektroniky, takže nehrozí nepřehledná změť kabelů.

Velký výběr výškově nastavitelných pracovních stolů za příznivé ceny zde

1. HOBIS elektricky výškově stavitelný stůl Motion MS 2 1600 x 800 mm

Elektricky výškově stavitelný stůl Motion MS 2 1600 je cenově rozumné řešení pro všechny, kteří chtějí při práci nejen sedět, ale i stát. Stoly Motion zvýší produktivitu práce a eliminují rizikové faktory dlouhodobého sezení.

  • Rozsah zdvihu: 70,5 – 120,5 cm

Získej tento elektricky výškově stavitelný stůl za cenu od 13 665 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost 9.6
Materiál a zpracování 9.5
Cena 9.1
Stabilní elektricky výškově stavitelný stůl s dostatečnou pracovní plochou.
9.4

2. RUKONA výškově stavitelný stůl Traction II 160 × 80 cm

Ovládání stolu pomocí kličky. Zdvih 75–110 cm. Stoly Ergo Traction II 160 × 80 cm jsou určeny jak pro práci vsedě, tak pro práci vestoje.

  • Barevná provedení podnože: černé a stříbrné

Získej tento výškově stavitelný stůl za cenu od 9 777 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost9.4
Materiál a zpracování9.4
Cena9.4
Výškově stavitelný stůl s velkou pracovní plochou.
9.4

3. HOBIS výškově stavitelný stůl Motion Ergo MSE 2 1600 x 900 mm

Elektricky výškově nastavitelný stůl Motion Ergo MSE 2 1600 představuje nový koncept řešení pracoviště či domácí pracovny. Charakteristickým prvkem tohoto stavitelného stolu je ergonomicky tvarovaná stolová deska.

  • Rozsah zdvihu 70,5 – 120,5 cm

Získej tento výškově stavitelný stůl za cenu od 14 400 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost9.6
Materiál a zpracování9.5
Cena9.1
Ergonomicky tvarovaná pracovní deska zpříjemňuje práci ve stoje.
9.4

4. EXNER mechanicky výškově stavitelný stůl Exact XPV1 140 x 60 cm

Mechanicky výškově stavitelný stůl Stůl Exact XPV1 140 x 60 cm umožňuje individuální nastavení pracovní desky v rozmezí 68-80 cm. Tento stůl zamezuje hrbení nad pracovním stolem. Stoly Exact XPV1 140 jsou vhodné všude, kde je potřeba si individuálně nastavit výšku pracovní plochy.

Tyto stoly jsou určeny pro práci vsedě. Lidé vyšších postav se nad těmito stoly nemusí hrbit a naopak lidé menších postav, či děti mohou mít pracovní desku níže než je současný standard 75 cm. Nastavení výšky se provádí mechanicky při montáži teleskopickým vysouváním stojin v rozmezí 68-80 cm a to po 2 cm. Zajištění požadované výšky se provádí zasunutím aretačních kolíků. Podnože stolů jsou standardně vybaveny rektifikací, která eliminuje nerovnosti podlahy. Pracovní desky stolů jsou vyrobeny z LTD desek a mají tloušťku 25 mm. Hrany stolů jsou plastové ABS o tloušťce 2 mm.

Konstrukce stolů umožňuje bezproblémové vedení kabeláže. Vertikálně se kabely vedou bokem nohy, kde jsou chráněny tvarovým plechem, který dotváří kompaktní tvar podnoží. Horizontálně se vede kabeláž teleskopickým elektrokanálem, který je umístěn pod pracovní deskou. Kabelové průchodky, nejsou součástí stolu a objednávají se zvlášť, jejich umístění je dle požadavku uživatele.

  • Nastavení pracovní výšky desky: 68 – 80 cm
  • Tloušťka pracovní desky: 2,5 cm
  • Tloušťka ABS hrany: 2 mm
  • Hloubka stolu: 60 cm
  • Délky stolu: 140 cm

Získej tento výškově stavitelný stůl za cenu od 6 725 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost9.3
Materiál a zpracování9.5
Cena9.5
Levná varianta výškově stavitelného stolu.
9.4
Zahradní sušáky na prádlo
Předchozí recenze

4NEJ Zahradní sušáky na prádlo

Levné dámské dvoudílné plavky 2020
Další recenze

4NEJ Levné dámské dvoudílné plavky 2020

Zatím žádné komentáře

Zanechte vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *