Zahradní party stan se nehodí pouze pro uspořádání party, existuje pro něj široké využití. Déšť, přímé slunce, večerní chlad… To jsou problémy, které stan dokáže vyřešit, ochrání nás před vrtochy počasí.

Využití party stanů

S party stany se setkáme na výstavách, prodejních akcích, firemních večírcích, grilovačkách, svatbách, narozeninových oslavách, dětských dnech, charitativních akcích a při dalších příležitostech. Posloužit umí i jako přenosné skladiště či garáž.

Zastřešený prostor na vaší zahradě

Velké zahradní party stany dokážou akci pozvednout na vyšší úroveň. Některé se dají postavit i v chladnějších částech roku. Kdo nemá na zahradě altánek, pergolu nebo stín stromů, ocení stan po celou sezonu. Uvidíte, že grilování už se bez něj neobejde.

Když se pokazí počasí…

Venkovní akce s sebou nese riziko, že se pokazí počasí. Je třeba myslet na tuto možnost a zařídit se podle toho. Velký zahradní stan za vás vyřeší dilema, kam s hosty, kdyby přestalo být hezky, ochladilo se, nebo peklo sluníčko. Nemusíte hned akci rušit!

Jakou konstrukci?

Stan se dá na jednorázovou akci zapůjčit, pro víceré použití se ale vyplatí koupit vlastní. Na výběr je ze dvou hlavních typů konstrukcí: klasické a nůžkové.

Konstrukce z rozkládacích tenkých trubek je sice lehká a poměrně snadno se sestaví, s její stabilitou je to už horší. Pro silnější vítr už to není, hodí se hlavně jako příležitostná ochrana před slunečními paprsky. Nůžková konstrukce toho vydrží víc. Rozložení je otázkou chvilky, stabilita mnohem větší, ale cena samozřejmě vyšší. Pro profesionální a častější soukromé využití je jednoznačně doporučitelná.

Nízká cena může upozornit i na použití textilie s nižší gramáží. Tkaniny pro party stany se vyrábějí z PVC, a čím vyšší gramáž, tím je materiál pevnější. Dešti a mírnému deští odolá jen pevnější textilie.

Stany malé i velké

Na trhu je mnoho dostupných rozměrů party stanů, uvádí se půdorysné rozměry podlahy. Stany se dají i popojit ke zvětšení zastřešeného prostoru. K neprodávanějším patří stany 3×6 m, k nejmenším 3×3 m a k největším 6×12 m. Praktické jsou odnímatelné boční stěny pro variabilitu řešení. Dokoupit se dají sítě proti hmyzu. Není třeba omezovat se v barevném provedení party stanu, kromě bílých jsou k dispozici další barvy, například zelená, béžová, červená a černá.

Pamatujte na osvětlení

Do party stanu můžete umístit dekorace, zapomenout byste ale neměli hlavně na stylové osvětlení. Nejvhodnější budou led světelné řetězy, lucerničky nebo papírová svítidla.

Velký výběr párty stanů za nízké ceny zde

1. Bílý Premium party stan 6 x 12 m

Párty stan pro každou příležitost. Pokud pořádáte městké slavnosti, svatby, pivní slavnosti, rodinné oslavy nebo jine kulturní akce, zjistíte, že s takto obrovským party stanem jsou Vaše možnosti obrovské. Stany řady Premium mají u země obvodový kovový rám pro větší stabilitu stanu, výztuhy střechy a silnější trubky jak konstrukce, tak spojnic.

Velmi stabilní kovová plně pozinkovaná trubková konstrukce o průměru 38 mm a tloušťce stěny cca 1,2 mm. Rohové části z kovových trubek o průměru 42 mm a tloušťce stěny cca 1,4 mm. Výztuhy střechy zajišťující více stability. Možnost ukotvení k podlaze. Obvodový kovový rám u země. PVC materiál odolný vůči korozi a počasí. Svařené švy. Z těchto údajů je jasné, že se u našeho modelu jedná o opravdu top kvalitu. Výrobce zaručuje dlouhou životnost a hodně zábavy. Je ovšem nutné stan skládat před silným větrem nebo při zátěži sněhu. Pokud by se někdy porušila plachta stanu, lze ji bez problémů opravit.

Rozměry a technické údaje

 • Material party stanu: PVC (stejný jako se používá na plachty u nákladních vozidel) s gramáží 500 g/m2
 • Barva: Bílá (fota mohou zkreslovat – jedná se o čistě jasně bílou barvu)
 • Plocha stanu: 72 m2
 • Váha: 320 kg
 • Výška ke hřebenu střechy: 3,03 m
 • Výška po okraj (“okap”) střechy: 2 m
 • Rozměr oken: 1,42 m x 1,27 m
 • Vstupní vchod: 4,60 m široký / 2,00 m vysoký
 • Zadní vchod: 1,20 m široký / 2,00 m vysoký
 • 6 odnímatelných oken na každé straně z průhledného PVC
 • Stan je dodáván bez podlahy
Získej tento luxusní párty stan za cenu od 28 385 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost 9.4
Kvalita zpracování 9.6
Cena 9.0
Kvalitní velký párty stan v univerzální bílé barvě využijete pro mnoho různých příležitostí. Kvalitní zpracování a použité materiály.
9.3

2. Atriový párty stan 8,9 x 6,5 m

Velký nepromokavý zahradní stan ideální na zahradu, oslavy a festivaly. Ochrání vás před přílišným slunečním zářením, nečekanými dešťovými přeháňkami a ve večerních hodinách před chladem a průvanem.

Na bočních stěnách vyrobených z polyesteru jsou dvojitá okna a dekorační boční panel. Rychlé a bezpečné upevnění díky suchému zipu, popruhám a montážním kroužkům.

Technické parametry

 • Barva: bílá
 • Rozměry: 8,9 x 3,3 x 6,5 m
 • Výška: cca 2,6 m
 • Materiály střechy: Polyester 270gsm PVC
 • Vodní sloupec: 10.000 mm
 • Materiál bočních stěn: Polyester 180 g / m² PA nátěr
 • Průměr ocelové trubky: 34 x 0,8 mm
 • Hmotnost: 97 kg

Získej tento atriovy párty stan za cenu od 15 308 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost9.4
Kvalita zpracování9.2
Cena9.3
Zahradní párty stan nemusí být jen obdelníkového nebo čtvercového tvaru. Tento atriový poskytuje dostatek prostoru i pro větší oslavy či svatby.
9.3

3. Stabilní párty stan 5 x 8 m

Zahradní párty a rušné oslavy se mohou pokazit, když se počasí náhle změní a přijde prudký liják. Pro zachování dobré nálady i ve špatných povětrnostních podmínkách nabízí vhodnou ochranu zahradní stan od společnosti Blumfeldt: Při pálení slunečních paprsků, chladném větru nebo v lijáku. 5 x 8 m velký interiér prostorného párty stanu nabízí dostatek prostoru, a může tak přijmout i velkou společnost lidí. Robustní, pozinkované ocelové trubky o průměru 38 mm a tloušťce materiálu 1,0 mm tvoří stabilní konstrukci stanu Blumfeldt Sommerfest, při níž nehrozí vzlet stanu ani při silném větru. K tomu pomáhají i robustní spojovací díly z kovu, stejně jako dodávané kolíky do země a lana pro přímé připojení k zemi.

Materiál plachty se skládá z odolné 500 g/m2 PVC látky a je 100% nepromokavý, což zaručuje dlouhou životnost letního stanu. Na bocích stanu se postarají velká zaoblená okna o jas v interiéru a diskrétní, chráněnou atmosféru. Přední, zadní a boční díly mohou být pro jednoduchý, flexibilní přístup a nezbytný přívod čerstvého vzduchu zcela otevřené nebo zavřené. Ať se jedná o zahradní slavnosti, velké skupiny lidí, nebo akce, letní stan od společnosti Blumfeldt nabízí vhodnou ochranu před počasím na každou příležitost a příjemné místo pobytu ve venkovním prostředí. Stejně je také vhodný pro účely dočasného uskladnění například bazénů apod.

Základní vlastnosti

 • Materiál střechy: 500 g/m² (PVC)
 • Materiál bočních stran: 380 g/m² (PVC)
 • Zaoblené okna
 • Střešní krytina vyrobena z jednoho kusu
 • Možnost rozšíření několika stany
 • Rychlá a nekomplikovaná montáž díky názornému montážnímu návodu
 • Přišroubovaná rámová konstrukce z plně pozinkovaných 38mm ocelových trubek a robustních kovových spojovacích dílů
 • Přední, zadní a boční stěny jsou zcela odnímatelné pro flexibilní přístup a vysokou cirkulaci vzduchu

Získej tento stabilní párty stan za cenu od 15 659 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost9.3
Kvalita zpracování9.2
Cena9.2
Velká podlahová plocha, stabilní konstrukce a nepromokavý PVC materiál, to jsou hlavní přednosti tohoto kvalitního párty stanu.
9.2

4. Levný zahradní párty stan 3 x 9 m

Plánujete oslavit své narozeniny na venkovním prostranství? Chystáte se na přátelská setkání pod příjemným letním sluncem? Anebo toužíte stmelit váš pracovní kolektiv a využít k tomu jedinečnost přírodního bohatství? Pak byste také neměli zapomínat na rozmary počasí. Příliš horké slunce, rozmarný deštík, nebo večerní chlad může i tu nejplánovanější zahradní party zvrátit v nečekaný boj s počasím. Zelený zahradní stan z nepromokavého polyethylenu vyřeší za vás nejeden problém. Uchýlíte se zde v parných chvilkách i v chladných večerních hodinách.

Zelenobílá kombinace barev nepromokavého zahradního stanu ozvláštní každou akci.

Technické údaje

 • Barva: zelená/bílá
 • Délka stanu: 9 m
 • Šířka stanu: 3 m
 • Výška: 1,97 m
 • Hmotnost: 29 kg
 • PE plachta 110 g / m² voděodolná
 • Ocelová trubka: 32 x 25 x 19 mm

Získej tento levný párty stan za cenu od 4 443 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost9.2
Kvalita zpracování8.9
Cena9.5
Pokud budete využívat párty stan jen příležitostně, tento levný vám určitě skvěle poslouží.
9.2
Výrobníky ledu
Předchozí recenze

4NEJ Výrobníky ledu

Plážové tuniky a šaty
Další recenze

4NEJ Plážové tuniky a šaty

Zatím žádné komentáře

Zanechte vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *