Pro vnitřní i venkovní použití jsou krásné vánoční světelné deště, které ve tmě svítí a pěkně vypadají i přes den. Jde vlastně o světelné řetězy s led světýlky. Neodebírají skoro žádnou elektrickou energii a vydrží v provozu stovky až tisíce hodin. LED diody vynikají úsporností (oproti klasickým žárovkám až o 90 %) a dlouhou životností, není divu, že se začaly houfně využívat u vánočního osvětlení. Nikdo přece nechce myslet na to, že už musí osvětlení vypnout, aby ušetřil.

Svícení i blikání

Světelné efekty jsou různé: svícení, změna barev, blikání, stékající efekt… Jsou k dispozici v mnoha druzích a provedeních, nestojí mnoho peněz a výsledek je fascinující. Líbit se budou dětem i dospělým. Déšť plný kapek světla vás bude fascinovat. Dá se s ním pokrýt i poměrně velká plocha.

Studené, nebo teplé bílé světlo?

Světelný déšť patří k nejlepším vánočním osvětlením na trhu. Na výběr je studené i teplé světlo v mnoha barvách. Důležitými parametry jsou délka rozměry dekorace, délka jednotlivých pramenů a mezery mezi nimi. Jednotlivé světelné deště lze většinou napojovat a rozšiřovat, možnosti jsou nepřeberné.

Romantická dekorace do interiéru i exteriéru

Romantickou světelnou dekorací vyzdobíte dveře, okna, pergolu, terasu, krbovou římsu i fasádu domu. Hodí se i do komerčních prostor, klidně si s ním oživte kancelář. Určitě přijdete i na další zajímavé umístění. Některé druhy jsou zvlášť určeny pro venkovní zavěšení, jiné pouze do interiéru.

Vánoční světelné deště za nejlepší ceny zde

1. Vánoční světelný déšť 400 LED studená bílá – 10 m

Krásný a kvalitní světelný déšť je tou pravou volbou pro vaše Vánoce. Jde o řetěz z LED diod, který ztvárňuje déšť plný světýlek – líbivý, efektní a pro sváteční atmosféru ideální. Světelný déšť 400 LED v barvě studená bílá je vhodný nejen do interiéru, ale i pro venkovní prostředí. Dostanete k němu i napájecí trafo, takže nic nebrání jeho okamžitému zapojení. Splňuje stupeň krytí IP 44 a vlastní i certifikát bezpečnosti GS. Není vybaven blikající funkcí, to ale vůbec nevadí, protože svítí příjemnou studeně bílou barvou.

Uvidíte, že z tohoto LED osvětlení budete příjemně překvapeni. Rozsviťte o vánocích nejen vánoční stromeček. Navodí sváteční atmosféru, kdekoliv potřebujete: doma, na zahradě, na terase i v kanceláři. Navíc vám vydrží dělat radost opravdu dlouho, průměrná životnost použitých LED diod je okolo 2000 hodin a spotřebují oproti klasickým žárovkám jen nepatrné množství energie. Jejich parametry jsou: příkon diody: 0,064 W 3,2 V,velikost každé diody je asi 3 cm. Délka tohoto krásného osvětlení je 10 m, napájecí kabel měří 5 m. Rozestupy mezi jednotlivými prameny deště jsou přibližně 10 cm a nejdelší pramen měří asi půl metru.

Získej tento led světelný déšť za cenu od 773 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost 9.5
Kvalita zpracování 9.5
Cena 9.0
Nádherný světelný désť v optimální velikosti. Vhodný je pro vnitřní i vnější použití. Jedinou chybkou je, je že se k němu nedá napojit další, ale díky dlouhému přívodnímu kabelu se i tento hendikep dá jednoduše vyřešit.
9.3

2. Teple bílý 15 m dlouhý vánoční světelný déšť 600 LED diod

Hledáte ideální sváteční dekoraci, nejlépe svítící? Vsaďte na světelný déšť 600 LED- tedy dekoraci se 600 světelnými led diodami. Jde o řetěz z LED světýlek příjemně teplé bílé barvy, který vytváří efekt svítících stékajících kapek. Na Vánoční svátky skvělá záležitost. Vnáší do domova nejen světelnou výzdobu, ale i slavnostní atmosféru.

A nemusíte se s instalací omezit jen na interiér. Tato dekorace se hodí také do exteriéru, vyzdobíte s ní terasu, posezení, fasádu, plot… A uvnitř domu najdete určitě spoustu dalších variant umístění. Délka světleného kabelu dosahuje 15 m, z toho přívodní kabel měří 5 m, tudíž délka samotného osvětlení je 10 m. Nejdelší pramen světelných žároviček měří 0,5 metru, velikost jednotlivých diodek je 3 cm a rozestupy mezi prameny jsou okolo 10 centimetrů. Určitě vezmete zavděk tím, že napájecí zdroj této dekorace nese GS certifikát a splňuje stupeň krytí IP 44.

Získej toto vánoční osvětlení za cenu od 1 102 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost9.5
Kvalita zpracování9.5
Cena8.0
Dlouhé vánoční osvětlení v příjemné teplé barvě. Je sice bez blikájící funkce, ale ta v exteriérech, pro které je prioritně určeno, stejně působí zbytečně rušivě.
9.0

3. Levný pětimetrový vánoční světelný déšť 144 LED

Slavnostní dekorace „světelný déšť“ je ideální pro sváteční ozdobení domova. Využití najde ale i v komerčních prostorách, provozovnách a kancelářích. Na poli osvětlovací techniky je LED technologie fenoménem moderní doby, protože vyniká úsporou a dlouhou životností. Vánoční světlený déšť vydrží svítit stovky hodin! Životnost těchto LED diod se uvádí dokonce 2 000 hodin, u normální žárovky je to aspoň o polovinu méně s mnohem větší spotřebou energie.

Světelný déšť s prameny drobných světýlek příjemné teplé bílé barvy zavěsíte téměř kamkoliv. Hodí se skvěle na krbovou římsu, zábradlí, plot, fasádu i terasu. Určitě vás napadnou i další možnosti. Řetěz je tvořen celkem 144 diodami uspořádanými do provazů o maximální délce 50 cm a s rozestupy okolo 15 cm. Kabel je transparentní, takže neruší výsledný efekt. Samozřejmostí tohoto výrobku je certifikát a stupeň krytí IP 44.

Získej tento levný světelný déšť za cenu od 473 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost8.5
Kvalita zpracování9.0
Cena9.2
LED vánoční světelný déšť za výbornou cenu. Za méně než petistovku udělá opravdu mnoho nádhery.
8.9

4. Solární blikající zahradní světelný déšť

Slavnostní dekorace pro vaši zahradu, to je světelný déšť. Využijete jej hlavně o vánočních svátcích. Tento dokonce bliká! Obsahuje 110 led diod svítících studeným bílým světlem. Specifikem tohoto vánočního světelného deště je jeho provoz na solární pohon. To je při venkovním využití ideální varianta: nemusíte řešit připojení do elektrické zásuvky a ušetříte za energie.

Přes den se baterie nabíjí ze sluníčka, a jakmile se setmí, osvětlení se uvede do provozu. Ve tmě stejně vynikne nejlépe. Zapínání a vypínání lze samozřejmě regulovat i manuálně. Solární světelný déšť nemusíte mít jen na zahradě, skvěle ozdobí i terasu nebo balkon. Celková délka této světelné dekorace je 2,8 m, kabel měří 2 m a délka špiček je 12,5 cm. Rozestupy mezi jednotlivými provazy světýlek jsou okolo 10 cm. K dispozici je režim svícení nebo blikání.

Získej tento solární řetěz za cenu od 457 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost8.5
Kvalita zpracování8.5
Cena8.5
Solární řetěz, který využijete nejen o vánocích. Funguje spolehlivě a i v zimě, při alespoň polojasném dnu, baterii dostatečně dobije.
8.5
Čističky vzduchu
Předchozí recenze

4NEJ Čističky vzduchu

Barové židle
Další recenze

4NEJ Barové židle

Zatím žádné komentáře

Zanechte vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *