Neopadavý a stále krásný vánoční stromeček? Umělý! Dneska už to není nic zvláštního, že si lidé raději pořídí stromeček umělý, protože má spoustu předností. Je na každém, jaká bude jeho volba.

Umělé vánoční stromky mohou vypadat jako živé, i když nevkusné kousky se také najdou. Kýčů ale ubývá, do popředí se dostávají stromky opravdu povedené, které na první pohled od těch pravých nepoznáte.

Oproti živému stromku má ten umělý řadu výhod. Neopadává, nemusíte ho shánět před každými Vánocemi, není třeba ho složitě upevňovat do stojanu a upravovat kmen, zbavíte se spousty starostí. Stromeček vytáhnete z obalu, naaranžujete větve, upevníte do stojanu, kam přesně pasuje, ozdobíte, a je to. Po svátcích ho uložíte k ročnímu spánku třeba do sklepa.

Stromeček už nebudete muset shánět

Odpadne vám složitý výběr „toho pravého“ stromečku. Ne všechny stromky jsou vhodné pro zdobení, setkat se můžeme se stromky asymetrickými, nepěknými příliš malými, příliš velkými… Pokud koupíte stromek umělý, bude na vás čekat v celé své kráse a pěkný vzhled budete mít zaručen. Umělé stromečky jsou krásně symetrické.

Je libo bílý stromeček?

Umělé stromečky mají bohaté větve plné jehličí, vybrat si můžete jehličnan, který se vám nejvíce líbí: borovici, jedli, smrk… Krásné jsou i stromečky s efektem zasněžení, bílé stromečky i další méně tradiční vzhledy stromečků.

I umělý může vonět lesem

Chyběla by vám typická vůně jehličí? Není nic jednoduššího, než si k umělému stromečku takovou vůni zakoupit. Materiál stromků je přizpůsoben tomu, aby se na větve dalo ledacos zavěsit a zvládly každoroční skládání i rozkládání. Na trhu jsou stromky moha velikostí, barev a typů, opravdu je z čeho vybírat. Zvolit můžete menší i větší rozestupy mezi větvemi, obrovskou předností moderních konstrukcí je totiž jejich nastavitelnost.

Stromek, který jen tak nespadne

Co se týká otázky bezpečnosti, je umělý stromeček stabilnější, jeho jehličí méně hořlavé než to suché pravé, snadněji se zdobí. Když zohledníme designovou, ekonomickou stránku věci a menší námahu s přípravou Vánoc i úklidem, nad umělým stromečkem se opravdu vyplatí uvažovat.

Další recenze a hodnocení umělých vánočních stromků zde

1. Umělý vánoční strom 1,8 m

Stromeček k nerozeznání od živého, ale s mnohem delší trvanlivostí. Tento vánoční stromek je k nerozeznání od živého stromku. Dá se lehce sestavit a díky ohebným větvičkám si ho můžete upravit podle vašich představ. Po svátcích stromek jednoduše rozložíte a uložíte do originálního obalu. Každý rok opět “živý” stromek, který neztrácí jehličí!

Technické údaje:

 • výška: 1,80 m
 • rozpětí spodních větví cca 115 cm
 • 673 větviček
 • kovový stojan
 • šířka: 95 cm

Získej tento vánoční stromeček za cenu od 923 Kč

Naše hodnocení

Vzhled 9.4
Kvalita zpracování 9.1
Cena 9.4
Velmi realistický umělý vánoční stromek za příznivou cenu. Velký počet větviček vytváří bohatý dojem.
9.3

2. Umělý vánoční stromek 120 cm – 200 větviček

Zelený vánoční stromek o výšce 120 cm – 200 větviček. Stromek je dodáván včetně kovového stojanu.

Získej tento levní vánoční stromek za cenu od 499 Kč

Naše hodnocení

Vzhled9.0
Kvalita zpracování8.9
Cena9.7
Levný umělý vánoční stromeček za příznivou cenu.
9.2

3. Luxusní umělá vánoční jedlička

Dávno jsou pryč doby, kdy umělý stromek připomínal živý jen vzdáleně. Vánoční umělé stromky dnes vypadají jako živé a hlavně pod ním nemusíte každý den uklízet hromady opadaného jehličí. Stromek dodávn včetně kovového stojanu.

Technické údaje:

 • barva: zelená
 • materiál: plast
 • výška: 210 cm

Získej tuto krásnou vánoční jedličku za cenu od 2 799 Kč

Naše hodnocení

Vzhled9.5
Kvalita zpracování9.5
Cena8.7
I umělý vánoční stromeček může být opravdu krásný. A to tato jedlička opravdu je.
9.2

4. Bílý vánoční stromek s třpytivým efektem

Tento krásný a neobvyklý bílý vánoční strom s třpytivým efektem zasněžení je snadno sestavitelný díky plug-in efektu. Je přizpůsobitelný díky svým ohebným větvím. Po sezoně můžete mít strom pro úsporu místa v originálním obalu. Vánoční stromek je dodávaný včetně podstavce.

Technické údaje:

 • barva: bílá
 • výška: 1,80 m
 • 673 větví
 • kovový podstavec
 • průměr v nejširším bodě asi 95 cm

Získej tuto krásnou vánoční jedličku za cenu od 2 799 Kč

Naše hodnocení

Vzhled9.3
Kvalita zpracování9.2
Cena9.0
Umělý vánoční stromek v bílém provedení v kombinaci s červenými ozdubkami vypadá prostě úchvatně.
9.1
Snubní prsteny bílé zlato
Předchozí recenze

4NEJ Snubní prsteny bílé zlato

Zahradní kašny
Další recenze

4NEJ Zahradní kašny

Zatím žádné komentáře

Zanechte vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *