Snubní a zásnubní prsteny z bílého zlata jsou moderní, nadčasové a elegantní. Nadchne jejich lesk i odolnost. Není divu, že se stávají trendem ve světě snubních prstenů, a že bílé zlato úspěšně konkuruje tomu tradičnímu, žlutému. Někomu bude bílý kov slušet daleko více.

Co je to bílé zlato

Bílé zlato není niky úplně ryzí, to by ani nešlo. Jedná se vždy o slitinu zlata s jiným kovem, většinou s palladiem, někdy se stříbrem, zinkem a mědí, dříve se používal i nikl, od něj se ale už upustilo. Finální vzhled šperku dodává rhodium.

Ryzost bílého zlata

Čistota bílého zlata se rovněž udává v karátech, procento zlata ryzího ve slitině se pohybuje od 58 do 75 %. Šperk se může časem trochu opotřebovat, k opravě postačí opětovné porhodiování. Prstýnky je možno upravit, opravit a změnit velikost.

Brilianty a zirkony

Prstýnky mohou být nejen z kovu, ale i ozdobeny kameny. Ty je činí jedinečnými. Nejčastěji se setkáme s výběrem mezi brilianty a zirkony. Zirkony jsou uměle vytvořené – syntetické – kameny, brilianty zase broušené diamanty, které neztrácejí na hodnotě. Překvapivě cena prstenu s briliantem nemusí být tak závratně rozdílná. U šperku máte samozřejmě nárok požadovat certifikát pravosti.

Jak výběr co nejvíce zúžit

Před koupí snubních prstenů dobře zvažte, co od nich očekáváte. Chcete prsten s kamenem, nebo bez něj? Jednoduchý, složitěji zdobený, tenký kroužek, nebo silnější prsten? Budete ho nosit neustále na prstě? Po odpovědích na tyto a další otázky budete mít jasněji a váš výběr se znatelně zúží.

Obrovský výběr snubních prstenů z bílého zlata zde

1. Jemné snubní prsteny z bílého zlata Constanza White

Snubní prsteny z bílého zlata zdobené jednoduchou vlnovkou, které vedle sebe připomínají tvar srdce. Prsteny jsou lesklé po celém svém povrchu. Dámský prsten je navíc osazen devíti zirkony o průměru 1 mm, které prstenu dodávají luxusní vzhled. Pánský prsten má matnou linku. Šíře prstenu je 4,6 mm.

Získej tyto snubní prsteny za cenu od 14 699 Kč

Naše hodnocení

Vzhled 9.3
Originalita 9.4
Cena 9.0
Snubní prsteny s půlkou srdce vypadají náherně. Budou vám každý den připomínat vás romantický svatební den.
9.2

2. Jemné snubní prsteny Viki White

Decentní snubní prsteny z bílého zlata o šířce 3 mm. Prsteny jsou z lesklé ho bílého zlata. Pánský prsten je lesklý kroužek a dámský je osazen 5 zirkony nebo brilianty o průměru 1,3 mm.

Získej tyto decentní snubní prsteny za cenu od 7 983 Kč

Naše hodnocení

Vzhled8.8
Originalita8.6
Cena9.6
Snubní prsteny z bílého zlata v jednoduchém provedení. Pokud netoužíte po žádné extravaganci a je pro vás důležitá cena, pak již dále nehledejte.
9.0

3. Snubní prsteny v kombinaci lesku a matu

Exkluzivní snubní prsteny v bílém zlatě. Model v kombinaci lesku a matu. Prsteny jsou tvořeny dvěma pruhy, z nichž horní širší pruh je matný a spodní pruh je lesklý. Šíře prstenů je 4 mm. Dámská varianta je ve středu osazena jedním zirkonem nebo briliantem velikosti 1,1 mm.

Získej tyto snubní prsteny za cenu od 9 920 Kč

Naše hodnocení

Vzhled9.2
Originalita9.0
Cena9.2
Kombinace lesklého a matného pruhu na snubním prstenu je to co teď nejvíce letí. Fungovalo to už u našich rodičů a funguje to i dnes.
9.1

4. Moderní snubní prsteny Oksana White

Výjimečné snubáčky z bílého zlata netradičního vzhledu, to jsou prsteny Oksana. Dámskému prstenu dominují 3 kameny vsazené do čtverce, které prstenu dodávají jemnější vzhled. Dáma může volit mezi zirkony a investičními brilianty kvality IF a barvy D. Avšak ani Váš nastávající nebude nijak ochuzen. Oba prsteny jsou v šíři 5 mm a nemají zcela obyčejný vzhled. Jsou netypické díky svému jemnému vzoru, kde jsou oba prsteny v matné povrchové úpravě a linky tohoto vzoru jsou naopak provedeny v lesku. Udělejte si Váš nezapomenutelný den ještě krásnějším.

Získej tyto moderní snubní prsteny za cenu od 18 959 Kč

Naše hodnocení

Vzhled9.4
Originalita9.6
Cena8.2
Ukažte všem svu originalitu. S těmito snubními prsteny zaručeně vystoupíte z davu.
9.0
Plavky pro plnoštíhlé 2018
Předchozí recenze

4NEJ Plavky pro plnoštíhlé 2018

Umělé vánoční stromky
Další recenze

4NEJ Umělé vánoční stromky

1 komentář

  1. 13.12.2019 v 10:42 — Odpovědět

    Zajímavý svatební průvodce. Zajímavý blog!

Zanechte vzkaz

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *