Elegantní zastřešení vchodových dveří? Odolná polykarbonátová stříška představuje moderní řešení. Materiál je pevný, ale zároveň lehký.

Vchodová stříška nad dveře zajistí ochranu dveří i celého vchodu. Ochrání vstup před povětrnostními vlivy a zároveň vytvoří ozdobný prvek. Díky použití kvalitního dutinkového polykarbonátu vydrží sloužit mnoho let. Odolají i krupobití! K dostání jsou stříšky čiré, matné i tmavé.

Praktický dutinkový polykarbonát

Dutinkový neboli komůrkový polykarbonát o dostatečné síle vkusně nahradí sklo. Je mnohem praktičtější. Síla materiálu bývá přibližně od 3 do 6 mm. Několik stříšek se dá napojit vedle sebe a dosáhnout nastavením požadované délky, pokud nenajdeme vhodný kus s přesně padnoucími rozměry. Polykarbonát propouští světlo, nikoliv ale UV záření, je barevně stálý a odolává vnějším klimatickým podmínkám.

Moderní obloukové stříšky

Polykarbonátové stříšky jsou většinou obloukové. Hodí se pro zastřešení vchodů, teras, balkonů oken i výloh. Ozdobí soukromé i veřejné budovy. Rám je kovový či hliníkový s práškovým lakováním. Barva podpěr bývá nejčastěji hnědá, šedá, černá či bílá. Integrovaný dešťový okap je skvělou záležitostí, možnost LED osvětlení pak už třešničkou na dortu. Existují i stříšky rohové!

Balení se stříškou často obsahuje montážní příslušenství, případně lze dokoupit originální montážní set. Snadno se udržují v čistotě, stačí k tomu jemná namočená houba či hadřík s neagresivním mycím prostředkem bez zrníček, který by mohla povrch poškrábat. Jedná se ale o stříšky prakticky bezúdržbové.

Dnes už není problém najít polykarbonátovou stříšku nad dveře, která bude účelná a zároveň dokonale ladící k vašemu domu.

Velký výběr vchodových stříšek za příznivé ceny zde

1. Vchodová polykarbonátová oblouková stříška 120 x 91 x 15 cm

Tato krásná dveřní stříška Vás vždy ochrání před deštěm. Montáž je rychlá a snadná. Pevná, průsvitná střecha z polykarbonátu je odolná proti nárazu a všem povětrnostním podmínkám.

Kryt odolný proti povětrnostním vlivům. Krásné boční vzpěry a moderní design ve tvaru oblouku. Vysoká kvalita. Vhodná nad dveře, okna a výkladní skříně. 2 robustní polykarbonátové desky. Kryt je opatřen předním a zadním ochranným pásem z hliníkové hrany. Krásné boční vzpěry a moderní design ve tvaru oblouku. Rychlá a snadná montáž.

 • Rozměry: 120 x 91 x 15 cm
 • Tloušťka polykarbonátu: 2,7 mm
 • Materiál: polykarbonát, hliník
 • Barva: průhledná
 • Použitelná při venkovní teplotě: -40 ° C až 120 ° C
 • Hmotnost: cca 8 kg

Získej tuto polykarbonátovou stříšu nad dveře cenu od 3 499 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost 9.5
Materiál a zpracování 9.5
Cena 9.3
Univerzální stříška nad dveře, hezký design a kvalitní zpracování.
9.4

2. Přístřešek nad dveře 155×75 cm transparentní

Transparentní přístřešek nad dveře je nejen praktickým, ale také designovým prvkem. Je vyrobený z pevné polykarbonátové desky o tloušťce 3 mm, díky tomu je odolný vůči korozi, povětrnostním vlivům, nárazu a je také žáruvzdorný. Při teplotách od – 40 ℃ do +120 ℃ nemění svůj tvar ani vlastnosti. Nosná ramena z vysoce kvalitního plastu PPO a hliníkové koncové hrany zajišťují dlouhou životnost, stabilitu a bezpečnost.

 • Materiál desky: polykarbonát o tloušťce 3 mm
 • Materiál nosných ramen: PPO plast
 • Materiál hran: hliník
 • Materiál těsnění: pryž
 • Rozměry: 155×75 cm

Získej tuto stříšku nad vchodové dveře za cenu od 2 629 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost9.3
Materiál a zpracování9.4
Cena9.5
Levná vchodová stříška z kvalitních materiálů odolá povětrnostním vlivům.
9.4

3. Vchodová stříška LANITPLAST LARUS 120/87 kouřově hnědá

Stříška je vyrobená z práškově lakovaného hliníku. Stříška je zasklená kouřově hnědým průsvitným komůrkovým polykarbonátem síly 4,5 mm s oboustranným UV filtrem (značka LEXAN® – vyrobeno v Rakousku). Jde o velmi kvalitní značkový polykarbonát od jednoho z nejlepších světových výrobců.

 • hnědé profily + zasklení kouřově hnědým průsvitným komůrkovým polykarbonátem
 • šířka (a) 1200 mm x hloubka (b) 870 mm x převýšení (c) 250 mm

Získej tuto kouřově hnědou vchodovou stříšku za cenu od 3 832 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost9.4
Materiál a zpracování9.4
Cena9.3
Díky svému barevnému provedení ideální nad tmavší vchodové dveře.
9.4

4. Vchodová stříška MAXIMUS hloubka 100 cm

Vchodová stříška – rozměry 1ks stříšky jsou 100cm x 100cm s tím, že jednotlivé stříšky lze napojovat do neomezené délky. Barevné provedení stříšky: šedá (antracit) barva nosných ramen z tvrzeného plastu + 3mm světlý nebo tmavý plný lexan (plexisklo).

Vchodová stříška s krytinou z polykarbonátu, která je dobrou ochranou dveří před slunečním UV zářením a také je chrání před deštěm a sněhem. Tím se docílí jejich dlouhotrvající krásný vzhled a dlouhá životnost. Vchodová stříška je díky použitým materiálům absolutně bezúdržbová a pokud nebudete chtít, nemusíte se o ni vůbec starat. Napadané listí, prach a jiné nečistoty se samy smyjí deštěm. Vchodová stříška je dodávána včetně návodu a montážní sady.

 • Šířka: 100 cm
 • Délka: 100 cm
 • Výška: 33 cm

Získej tuto vchodovou stříšku za cenu od 1 924 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost9.3
Materiál a zpracování9.3
Cena9.4
Snadné spojení jednotlivých dílů do požadované šířky.
9.4
Dámské šaty na svatbu jako host
Předchozí recenze

4NEJ Dámské šaty na svatbu jako host

Hrnce a vařiče sous vide
Další recenze

4NEJ Hrnce a vařiče sous vide

Zatím žádné komentáře

Zanechte vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *