Panenky L.O.L. Surprise! jsou malé rebelky, se kterými nuda rozhodně nehrozí. Panenky s různými doplňky a pestrými outfity zaujmou holčičky širokého rozpětí věku. Kouzelné je tajemné balení, jehož obsah se dítě dozví až po rozbalení. Panenky, figurky, doplňky, zvířátka a další překvapení čekají v každé hračce.

Malé holčičky určitě nadchne domeček pro panenky L.O.L. Surprise, zkrášlovací sada, společenská hra, třpytky, kufřík na cesty, povlečení, puzzle nebo plyšák z tého řady. Produktů je spousta a pořád se objevují nové. Celou kolekci můžete neustále doplňovat o další a další hračky. Panenky se dají oblékat, česat, u hry vydrží děti dlouho.

Pokud hledáte ideální dárek pro malou slečnu, jsou panenky L.O.L. Surprise! určitě dobrou volbou. S takovým překvapením sklidíte úspěch.

Velký výběr panenek L.O.L. Surprise za příznivé ceny zde

1. L.O.L. Surprise Neonová třpytková panenka

Panenka L.O.L. Surprise je jednou panenkou z celkem 12 panenek Lights Glitter. Je ukryta ve speciální kouli se třpytivým oblečkem. Jaká panenka se skrývá uvnitř, to je překvapení. Holčičky mohou panenkám navzájem měnit oblečky a doplňky.

 • panenka umí plakat, čůrat, plivat nebo měnit barvu
 • koule v sobě ukrývá několik překvapení: panenka L.O.L., lahvička, botičky, obleček, módní doplněk, sběratelský plakátek
 • vhodné pro děti od 6 let
 • materiál: plast
 • průměr koule: 9 cm

Získej tuto třpytivou panenku L.O.L. Surprise za cenu od 279 Kč

Naše hodnocení

Materiál a zpracování 9.4
Originalita a praktičnost 9.5
Cena 9.5
Krásné třpytivé panenky L.O.L. Surprise potěší každou malou slečnu.
9.5

2. L.O.L. Surprise Lils Sourozenci a zvířátka

Panenky s 5 vrstev překvapení L.O.L. Surprise! Lils se všemi novými překvapeními uvnitř! Každá vrstva odhalí nápovědu, zda se uvnitř ukrývá LIL Sestřička, LIL bratříček nebo LIL Zvířátko! Vykoupej je a objevuj jejich vodní překvapení! Sesbírej je všechny a zkompletuj jejich rodiny! Doplňky můžeš kombinovat se všemi panenkami!

 • Obsah balení – 5 překvapení: kouzelný filtr, samolepka tajná zpráva, malý doplněk, velký doplněk, LIL Sestřička, LIL Bratříček nebo LIL zvířátko s vodním překvapením
 • Doporučený věk: od 6 let

Získej tuto L.O.L. Surprise Lils za cenu od 219 Kč

Naše hodnocení

Materiál a zpracování9.4
Originalita a praktičnost9.5
Cena9.6
Bratříček a sestřička nebo zvířátko pro panenku L.O.L. Surprise.
9.4

3. L.O.L. Surprise Zimní třpytková panenka

L.O.L. Surprise! Sváteční třpytivá panenka! Každá vrstva odhalí nápovědu, jaká třpytivá panenka se skrývá uvnitř! Dej panence napít nebo ji vykoupej v ledové nebo teplé vodě a objev její nové funkce, např. změnu barvy. Sesbírej všech 12 nových panenek. Koule, ve které je Sváteční třpytivá panenka funguje také jako sněžítko.

 • Obsah balení – 7 překvapení: 1 LOL Surprise! Sváteční třpytivá panenka s vodním překvapením, doplňky, které můžeš kombinovat s ostatními panenkami, součástí je také sběratelský plakátek
 • Doporučený věk: od 6 let

Získej tuto L.O.L. Surprise zimní třpytkovou panenku za cenu od 294 Kč

Naše hodnocení

Materiál a zpracování9.4
Originalita a praktičnost9.5
Cena9.4
Dvanáct třpytivých panenek ve speciální zimní edici.
9.4

4. L.O.L. Surprise #Hairgoals

L.O.L. Surprise Panenky mají ještě více překvapení než kdy předtím! Panenky s opravdovými vlasy! 15 překpavení u každé panenky! Nakrm nebo vykoupej panenku a nech se překvapit jejími novými vlastnostmi s vodním překvapením!

 • Obsah balení – 15 překvapení v každém tajemném balíčku • 1 L.O.L. Surprise Panenka s vodním překvapením • Příslušenství i pro L.O.L.Surprise Sestřičky & Zvířátka • Součástí je také cross-sell plakát
 • Doporučený věk: od 3 let

Získej tuto L.O.L. Surprise #Hairgoals za cenu od 358 Kč

Naše hodnocení

Materiál a zpracování9.5
Originalita a praktičnost9.5
Cena9.4
Unikátní sběratelské panenky s opravdovými vlasy.
9.5
Samodržící podprsenky pod plesové šaty
Předchozí recenze

4NEJ Samodržící podprsenky pod plesové šaty

Ratanová zahradní lehátka
Další recenze

4NEJ Ratanová zahradní lehátka

Zatím žádné komentáře

Zanechte vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *