Obrazy dotvářejí interiér k dokonalosti a hodně vypovídají i jeho obyvatelích. Výběr umění na zeď není snadnou záležitostí. Ať už se jedná o drahý originální obraz nebo levný kousek z obchodního řetězce, dokáže potěšit a navodit příjemnou atmosféru.

Masivní rámy jsou minulost

Moderní obrazy na stěnu vtisknou domovu novou tvář. Oproti dřívějším dobám chybí novodobým obrazům masivní zdobené rámy a sází se na jednoduchost. I když monumentálnost dob minulých moderních obrazům a obrázkům chybí, není to na škodu. Moderním a funkčním místnostem by nelichotily. Krásným obrazům starodávný rám určitě chybět nebude. Plátno bez ozdobného rámu vypadá skvěle.

Vícedílné obrazy

Kdo chce ozdobu stěn pojmout trochu netradičně, zvolí vícedílný obraz. Ten představuje atraktivní kompozici, která i jednoduchému motivu dodá na výjimečnosti. Hodí se k minimalistickému nábytku, nejčastějším umístěním je pak prostor nad sedací soupravou. Co se týká motivů, u vícedílných obrazů vedou příroda, krajina a města. Neotřelé provedení a výrazný efekt jsou zajištěny!

Jaké motivy moderních obrazů jsou nejpopulárnějších? Kromě již zmíněných krajin, měst a přírody jsou to zvířata, města, památky, lidé, květiny, věci a abstraktní motivy. Obrazy se hodí do obývacího pokoje, kuchyně, dětského pokoje, chodby, ložnice, pracovny… zkrátka do každé místnosti. Jde o dekoraci, která nikdy nevyjde z módy.

Velký výběr moderních vícedílných obrazů za příznivé ceny zde

1. Dvoudílný obraz Nohy na pláži

Moderní obraz je vyroben z materiálu MDF, deska je potažená PVC plátnem. Použití těchto materiálu zajišťuje barevnou stálost a snadnou údržbu. Rozměr jednoho obrázku je 50×100 cm.

  • Hmotnost: 4.5 kg
  • Rozměr 100×100 cm (1ks 50x100cm)

Získej tento obraz za cenu od 198 Kč

Naše hodnocení

Styl 9.4
Velikost 9.4
Cena 9.7
Jak dodat interiéru novou svěží letní atmosféru? Jednoduše díky tomuto levnému modernímu obrazu.
9.5

2. Obraz na skle NY Skyline 120×160 cm

Obraz na skle NY Skyline představuje nejlidnatější město Spojených států amerických – New York. Obraz je zhotoven z 4 mm silného tvrzeného skla. Krásný obraz jedinečným způsobem doplní zejména moderně laděné interiéry.

  • Hmotnost: 19 kg
  • Rozměry produktu: 120 cm × 160 cm × 4 cm(v × š × h)
  • Kolekce: Modern Times, Design & The City

Získej tento obraz na skle za cenu od 9 299 Kč

Naše hodnocení

Styl9.6
Velikost9.6
Cena8.9
Tento luxusní velký obraz na skle pozvedne váš moderní obývací pokoj na zcela jinou úroveň.
9.4

3. Vícedílný obraz Kořeny stromu v řece

Obraz Kořeny stromu v řece je vyveden i po bocích rámu – 3D dojem. Kvalitní velkoformátový tisk upevněn na lehkou desku. Jasné barvy s dlouhou životností. Součástí balení je také příslušenství pro zavěšení.

  • Rozměry produktu: 120 × 120 cm 4x (60×60) cm

Získej tento obraz za cenu od 5 090 Kč

Naše hodnocení

Styl9.5
Velikost9.5
Cena9.2
Zajímavý čtyřdílný černobílý obraz.
9.4

4. Obraz na stěnu Abstract

Obraz na plátně s realistický zobrazeným motivem ve vysoké kvalitě dostupný v různých rozměrech. Moderní obrazy pro moderní bydlení a moderní interiér. Motiv v digitální kvalitě vytištěn na kvalitním plátně, které je natažené na dřevěném rámu. Plátno natažené i po stranách rámu vytváří na stěně neopakovatelný 3D efekt. Ekologický výrobek bez zápachu.

Získej tento obraz za cenu od 269 Kč

Naše hodnocení

Styl9.4
Velikost9.5
Cena9.3
Tento abstraktní obraz je k dostání v mnoha velikostech, můžete si tak vybrat přesně takovou jaké vám bude vyhovovat.
9.4
Sady Fimo hmota
Předchozí recenze

4NEJ Sady Fimo hmota

Vánoční ubrusy
Další recenze

4NEJ Vánoční ubrusy

Zatím žádné komentáře

Zanechte vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *