Kovové zahradní ohniště je perfektní investicí pro venkovní přípravu jídel. Je masivní, zapadne do moderní zahrady a hodí se i pro menší víceúčelové zahrádky nebo terasy. Po použití ho odnesete a plochu máte volnou pro další aktivity.

Příjemné posezení i opékání dobrot

Posezení u otevřeného ohně je populární odedávna. Oheň vytváří příjemnou atmosféru a dá se díky němu přichystat i spoustu dobrot. Kdo nechce ničit trávník, nebo nemá určeno jedno místo pro rozdělání ohně na své zahradě, může se poohlédnout po kovovém zahradním ohništi.

Výběr přenosných ohnišť je dnes už široký, od těch jednoduchých až po ta opravdu bytelná s vyšší hmotností a funkcemi navíc. Pokud budete místo rozdělání ohně často měnit, zvolte raději subtilní model. Při průměru kruhu 60 cm a více se nemusíte bát, že by polínka přesahovala okraje.

Díky přesně ohraničenému ohništi působí zahrada uspořádaně. Veškerý odpad i nepořádek zůstane uvnitř a zahrada je nedotčená. Některé kousky působí jako kovová designová dekorace. Kovové ohniště na bytelných nohách je doplněno poklopem s pletivem jako ochranou proti poletujícím jiskrám. Pod ohniště s nižšími nožičkami je dobré vložit kámen nebo cihly, aby se pod ním nepálila sáláním tráva.

Investice do designu a komfortu

I když oproti klasickému doma vytvořenému ohništi jde o větší investici, kovové zahradní ohniště se vyplatí pořídit. Kdo v sezoně často vyhledává venkovní posezení u otevřeného ohně, bude z kovového ohniště nadšen. Poslouží k likvidace větviček a větví místo jejich drcení. Poskytne místo pro posezení s rodinou a přáteli. Můžete si něco opéct, třeba buřty, nebo rožnit kuřata. Na grilování promárně kovové ohniště určeno není.

Velký výběr kovových zahradních ohnišť za příznivé ceny zde

1. Kovové ohniště COOKING Porto 60 cm

Přenosné ohniště Porto vysoké kvality o průměru 60 cm, které ocení všichni milovníci letního posezení u otevřeného ohně. Toto ohniště nabízí jak praktické, tak dekorativní využití a vše navíc bez poničení trávníku. Ideální doplněk na vaší zahradu či terasu pro dlouhé letní večery.

Ohniště vyrobené ze silnostěnné černé 2 mm oceli poslouží pro příjemné posezení u ohně, jako zdroj tepla, stejně jako podmanivý způsob osvětlení. Může být umístěno na libovolném místě na vaší zahradě nebo terase. Skvělý způsob jak snadno, rychle, bezpečně a bez zbytečného nepořádku rozdělat otevřený oheň, který může mít praktický i dekorační využití.

Vysoko umístěná mísa umožňuje použití ohniště na jakémkoli povrchu bez obav z poškození. Jeho praktický konkávní tvar umožňuje ohni hořet i při silném větru a díky třem masivním nohám je ohniště vysoce stabilní. Díky madlům lze ohniště snadno přenášet. Samotná konstrukce ohniště je vysoce stabilní a pevná. Je možné kombinovat variantu s trojnožkou a roštem, čímž vznikne přenosný gril, nebo s trojnožkou a kotlíkem pro pohodlnou přípravu například pravého maďarského guláše.

 • Výška: 39 cm
 • Materiál: silnostěnná černá ocel 2 mm
 • Průměr ohniště: 60 cm
 • Tvar ohniště: kulaté
 • Hmotnost: 11 kg

Získej toto kovové zahradní ohniště za cenu od 2 450 Kč

Naše hodnocení

Materiál a zpracování 9.5
Vzhled a praktičnost 9.5
Cena 9.5
Praktické přenosné kovové zahradní ohniště s variabilním využitím.
9.5

2. Nádoba na oheň z brunované oceli Blumfeldt Tulip

Od dávných dob jsou lidé fascinováni ohněm – celé hodiny nás může těšit pohled do plamenů. S mísou na oheň Tulip od společnosti Blumfeldt si nyní můžete oheň užívat jednoduše a kdykoliv. Ať už si chcete udělat bezpečný táborák v příjemné společnosti nebo senzační barbecue, se zařízením Tulip bude další párty událostí.

S průměrem mísy 75 cm nabízí ohniště dostatek prostoru pro velký táborák z polen. 60 cm vysoká, dekorativní spodní část mísy ji zvedá do výšky pro ještě lepší dojem z plápolajícího ohně. Ocelový lapač jisker z mřížkované sítě chrání ohniště před stoupající žárem a zabraňuje nechtěným následkům. S dodávaným pohrabáčem lze lapač snadno zvednout na stranu pro doplnění paliva nebo rozdmýchání ohně. Dřevěné uhlí nebo dřevo na topení jsou umístěny na roštu, což zajišťuje, že vyhořelý materiál se sbírá na dně mísy a umožňuje čisté vypálení. Takže nestojí nic v cestě společenskému setkání u hřejivého táboráku.

Kromě čistě zábavné hodnoty může být nádoba na oheň využita i jako gril pro velkou společnost. Proto je dodávána kompletně s grilovacím roštem o průměru 60 cm, který se vkládá do mísy. S dřevěným uhlím udělá dostatečný oheň i pro rodinné oslavy a zahradní párty s mnoha hosty.

Ať už s plameny, nebo bez nich, nádoba na oheň Blumfeldt Tulip je vždy dekorativním vrcholem v zahradě, na dvoře nebo na terase. Vyrobena kompletně z oceli, ve tvaru otevírajícího se tulipánu. Brunované kovové části dávají přístroji rustikální kouzlo litiny, bez zatěžování přepravy nádoby její hmotností.

 • Rozměry: 75 x 60 cm (průměr x V)
 • Průměr grilovacího roštu: 60 cm
 • Hmotnost: cca 9,8 kg
 • Dekorativní design ve stylu květu tulipánu
 • 75 cm průměr ohniska
 • Včetně velkého 60cm grilovacího roštu pro barbecue
 • Bezpečnost díky lapači jisker z ocelové mřížky
 • Pro použití s ​​dřevěným uhlím nebo s dřevem na topení
 • Kompletní s roštem na popel pro čisté shoření
 • Včetně pohrabáče pro zvednutí lapače jisker a rozložení ohně

Získej tuto zahradní nádobu na oheň za cenu od 2 999 Kč

Naše hodnocení

Materiál a zpracování9.5
Vzhled a praktičnost9.4
Cena9.4
Elegantní a praktická nádoba na oheň se stane ihned nedílnou součástí vaší zahrady.
9.4

3. Ozdobné zahradní přenosné ohniště Ø 67 cm

Elegantní zahradní ohniště vnese kouzelnou atmosféru hořícího ohně při posezení na Vaší zahradě nebo terase. Ohniště je dodáváno včetně krytu proti jiskrám, háku a odkapávací mísy.

 • Rozměry (bez držadla): 67 x 60 cm
 • Průměr: 67 cm
 • Výška: 65 cm
 • Hmotnost: 8,65 kg
 • Materiál: ocel
 • Antický design
 • Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného kovu
 • Kryt pro ochranu proti létání jisker pro větší bezpečnost
 • 4 úchyty pro snadný transport

Získej toto ozdobné zahradní ohniště za cenu od 2 919 Kč

Naše hodnocení

Materiál a zpracování9.5
Vzhled a praktičnost9.4
Cena9.4
Kovové zahradní ohniště s dekorativní zdobením navodí neopakovatelnou atmosféru.
9.4

4. Velké přenosné zahradní ohniště Landmann Kreta 80 cm

Oheň v lehce přenosném ohništi dobře poslouží jako stylový zdroj světla a tepla na vaší zahradě, terase či na trávníku. Zahradní ohniště Landmann Kreta však můžete využít i na klasické opékání špekáčků, nebo například ve spojení s roštem či trojnožkou na klasické grilování nebo přípravu jídla v kotlíku. Ohniště má velký průměr 80 cm a dostatečnou hloubku, takže lze udělat i velký oheň, který bude navíc i dobře chráněn před větrem.

Ohniště je vyrobeno ze silnostěnné tmavé oceli o šířce stěn 1,5 mm a je tak velmi stabilní a pevné. Díky třem nohám je topeniště dostatečně vysoko nad terénem a nehrozí tak jeho poškození.

 • Průměr ohniště: 80 cm
 • Výška ohniště: 24 cm
 • Materiál: Silnostěnná ocel

Získej toto velké zahradní ohniště za cenu od 2 249 Kč

Naše hodnocení

Materiál a zpracování9.5
Vzhled a praktičnost9.3
Cena9.5
Velký průměr a použitá silnostěnná ocel, to jsou hlavní přednosti tohoto kovového zahradního ohniště.
9.4
Zásnubní prsteny s diamantem
Předchozí recenze

4NEJ Zásnubní prsteny s diamantem

Vzorované dámské punčochy silonky
Další recenze

4NEJ Vzorované dámské punčochy silonky

Zatím žádné komentáře

Zanechte vzkaz

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *