Elektronické bicí soupravy jsou alternativou těch klasických akustických. Zvuk u nich nevzniká chvěním tělesa, ale jinou cestou na elektronickém principu.

Na elektronické bicí hráli a hrají různí známí interpreti, proto jsou rozhodně atraktivní alternativou akustických bicích souprav. V dnešní technické a digitální době rovněž mají elektricniké bicí soupravy širší možnosti propojení s další elektronikou, nahrávání a podobě.

Elektronické bicí soupravy jsou o něco méně hlučné než akustické, rozhodně ale nejde o tichý hudební nástroj. Jejich chování při úderech je trochu jiné, je potřeba si na ně zvyknout. Někomu nemusí elektronické bicí vyhovovat, jiný z nich bude nadšen. Cena elektronických bicích se pohybuje v řádech jednotek až desítek tisíc korun, záleží na kvalitě a provedení.

Velký výběr elektronických bicích sad za příznivé ceny zde

1. Elektronická bicí souprava ALESIS Turbo Mesh Kit

Turbo Mesh Kit je elektronická bicí souprava značky Alesis. Tato novinka z produktové série Mesh cílí zejména na začínající hráče, kterým zpřístupňuje elektronické bicí v podobě kompletního kitu ve velmi přívětivé cenové relaci. Všechny pady pro bubny soupravy Turbo Mesh Kit jsou vybaveny síťovými blanami, které společnost osazuje na sady vyšších kategorií. Předností blan je zejména přirozená odezva na úder paliček blížící se pocitu ze hry na standardní akustické bubny. Čtyři síťové pady doplňují v soupravě tři činelové pady, dva pedály, pevná konstrukce a bicí modul Turbo.

Základem soupravy je pevná hliníková rampa, která je snadno rozložitelná a nastavitelná. Výhodou celé sady je snadná manipulace a minimální nárok na prostor. Jejím řídícím centrem je bicí modul Turbo vybavený deseti sadami bubnů, celkem stodvaceti zvuky a třiceti přednastavenými cvičnými písněmi. Samozřejmostí je vestavěný metronom. Konektivita zahrnuje sluchátkový výstup a stereo výstup, aux vstup pro připojení dalších zařízení a USB konektor pro připojení k počítači. Napájení probíhá pomocí přiloženého 9V adaptéru. Souprava neobsahuje stoličku.

 • Typ: elektronické
 • Počet padů: 7
 • Počet pedálů: 2
 • Počet bicích sad: 10
 • Počet skladeb: 30
 • Počet zvuků: 120
 • Vstupy: 1x aux in
 • Výstupy: 1x stereo out, 1x phones, 1x midi (USB)
 • Napájení: adaptér (součástí)
 • Neobsahuje stoličku

Získej tuto elektronickou bicí sadu za cenu od 7 690 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost 9.5
Zpracování a zvuk 9.4
Cena 9.6
Kompletní kit pro začínající hráče za rozumnou cenu.
9.5

2. Elektronická bicí souprava Behringer XD8USB

8-dílná sada elektronických bicích se zvukovým modulem HDS110USB, disponující realistickým pocitem při hraní. Nabízí 10 předvolených nastavení, 5 uživatelsky programovatelných bicích sad, snadno ovladatelné uživatelské rozhraní a USB rozhraní pro připojení jakýchkoli virtuálních nástrojů a bicích softwarů. Zařízení je vybaveno technologií HDS, 123 zvuky bubnů, činelů a perkusí ve studiové kvalitě a dvouzónovým malým bubnem. Zároveň má zabudované audio vstupy pro připojení iPod, iPhone, iPad nebo MP3 přehrávače a sekvencer.

 • Zvukový modul HDS110USB
 • Kick pedál, pad a stojan
 • 1x 8″ dvouzónový snare pad

Získej tuto elektronickou bicí soupravu za cenu od 6 190 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost9.4
Zpracování a zvuk9.3
Cena9.7
Levná elektronická bicí sada ideální do začátků.
9.5

3. Elektronická bicí souprava ALESIS Nitro Mesh Kit

Alesis Nitro Mesh Kit je elektronická bicí souprava. Díky síťovaným padům nabízí autentický pocit ze hry, zachovává ale ultra tichou odezvu, cvičit tak můžete kdekoli a kdykoli. Skládá se ze dvou pedálů, jednoho pro hit hat a jednoho pro basový buben, dále ze čtveřice dvouvrstvých síťovaných padů pro snare a tomy a třech padů pro činely a hit hat. Celou soupravu lze snadno složit i rozložit díky důmyslnému rámu, přičemž i v rozloženém stavu jsou nároky na prostor velmi malé. Sada obsahuje bicí modul Alesis Nitro, který je bohatě vybavený jak zvukovými bankami, tak možnostmi připojení.

Řídícím elementem soupravy je bicí modul Nitro s přehledným LCD displejem a tlačítky jednotlivých bubnů v uspořádání tradiční bicí sestavy. Obsahuje 40 bicích sad, které můžete libovolně měnit nebo skládat sady vlastní z 385 nainstalovaných zvuků bubnů a činelů. Modul obsahuje i 60 cvičných skladeb. Vítanými pomocníky jsou pokročilý sequencer a rekordér, samozřejmostí je metronom s mnoha variantami nastavení. Jednotka je osazena Midi USB konektorem pro připojení k počítači, sluchátkovým výstupem a stereo výstupem pro připojení k mixu nebo záznamovému zařízení. Nechybí konektor aux in jehož pomocí lze připojit CD nebo mp3 přehrávač a cvičit v doprovodu oblíbených písní.

 • Typ: elektronické
 • Počet padů: 8
 • Počet pedálů: 2
 • Počet bicích sad: 40
 • Počet skladeb: 60
 • Vstupy: 1x aux in
 • Výstupy: 1x stereo out, 1x phones, 1x midi (USB)
 • Napájení: adaptér (součástí)
 • Barva: černá

Získej tuto elektronickou bicí soupravu za cenu od 10 790 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost9.6
Zpracování a zvuk9.5
Cena9.2
Elektronická souprava s velkým počtem bicích sad nenáročná na prostor.
9.4

4. Elektronická bicí souprava Nux DM-2

Sada elektronických bicích vybavena zvukovou knihovnou s 361 typy MIDI zvuků. Jednoduchý operační systém a přizpůsobitelná zvuková knihovna vám poskytnou velmi realistický zvuk bicích nástrojů. Nástroj nabízí dynamicky citlivý trigger, pomocí kterého je možné nastavovat parametry padu pro co nejlepší možnou reakci na hraní, 4 zabudované typy cvičení, funkce efektů, sluchátkový výstup, slot pro SD kartu, AUX In, nebo USB port pro používání zvukových souborů přes USB a MIDI. Sada obsahuje 1x Modul, 1x 11 ” Snare, 3x 9 ” Tom, 1x 9 ” Kick, 1x 12 ” Crash a 1x 14 ” Ride. Bicí se napojují pomocí 9V AC adaptéru.

Získej tuto elektronickou bicí soupravu za cenu od 13 290 Kč

Naše hodnocení

Praktičnost9.6
Zpracování a zvuk9.5
Cena9.0
Elektronická souprava s realistickým zvukem bicích nástrojů.
9.3
Dlouhá letní dámská sukně
Předchozí recenze

4NEJ Dlouhá letní dámská sukně

Růžové školní batohy
Další recenze

4NEJ Růžové školní batohy

Zatím žádné komentáře

Zanechte vzkaz

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *