Dětské chůvičky se staly téměř povinnou výbavou každého novopečeného rodiče. Jsou dokonalým moderním prostředkem, který vám usnadní starost o vaše dítě. Stále větší oblibě mezi rodiči se však těší video chůvičky, jenž díky vyspělým technologiím přenášejí nejen zvuk, ale také obraz. Své miminko tak můžete mít stále pod dohledem, i když jste právě na druhé straně domu nebo zahrady.

Dětské video chvůičky obsahují řadu více méně obvyklých funkcí, počínaje výběrem kanálů, přes možnost promlouvat k dítěti až po snímač teploty nebo hladiny hluku v místnosti, kde právě leží vaše miminko.

Tak jako u každého zboží, také u dětských videochůviček se můžete setkat s různou kvalitou. Asi je zbytečné připomínat, že na dětských videochůvičkách se nevyplatí šetřit, protože stoprocentní službu vám odvedou jen kvalitní přístroje s dokonalým obrazem a zvukem. Něketé méně kvalitní chůvičky mají své mouchy, zejména v podobě menšího dosahu nebo náchylnosti k rušení přenosu jinými přístroji. Výpadky v přenosu mohou způsobovat například mikrovlnné trouby nebo některé mobilní telefony.

Revolučním řešením jsou pak videochůvičky umožňující přenos přes internet. Jejich hlavní výhodou je téměř neomezený dosah, takže své miminko můžete mít pod kontrolou, ať už jste kdekoliv.

Dětské video chůvičky za nejlepší ceny zde

1. Dětská video chůvička Motorola MBP 50

Motorola se na video chůvičky již dříve hodně zaměřila a s každým novým modelem je to poznat. Její poslední výrobky splňují ty nejpřísnější parametry a řadí se mezi naprostou špičku. Což jednoznačně a bez jakéhokoliv ostychu můžeme říct i o této videochůvičce. Poskytuje luxusní dosah až 300 metrů. Samozřejmě záleží na tom kde se pohybujete. Udávaná hodnota platí pro rovinu pokud možno bez zástavby. ALe v průběhu testování jsme neměli problém se signálem, i když jsme byli za několika zdmi. Přenos je založen na digitální technologie na frekvenci 2,4Ghz FHSS. To je záruka toho, že signál je bezpečný, takže vás nikdo nemůže odposlouchávat.

Tento video monitor je vybavený 5,0 barevným LCD displejem a kamerou s dálkovým otáčením, nakláněním, zoomem a infračerveným nočním viděním pro hlídání i při velmi nízkých úrovních světla. Křišťálově čistý obousměrný přenos zvuku vám umožní jasně komunikvoat, jako když jste ve stejné místnosti s vaším dítětem. Umožňuje obousměrnou komunikaci, ovládání hlasitosti, dálkové ovládání a miminkům přehraje i ukolébavky.

Získej tuto video chůvičku za cenu od 5 199 Kč

Naše hodnocení

Kvalita přenosu 9.5
Vybavenost 9.5
Cena 8.0
Opravdu prvotřídní videochůvičky. Sice tomu odpovídá i vyšší cena, ale za tu dostanete velký dosah, bezpečné šifrování dat, výborný displej a křišťálově čistý zvuk.
9.0

2. Dětská elektronická chůva Vtech BM2600

Toužíte po komfortu, který nabízí dětská video chůvička a přitom do ní nechcete investovat částku přesahující pět tisíc? Pokud ano tak určitě zaměřte pozornost na tuto digitální chlůvičku od výrobce Vtech. Řadí se k těm nejlevnějším na trhu, ale přitom se pyšní výbornými parametry. Pokud jde o poměr cena/výkon pak je na tom opravdu výborně. Disponuje sice jen dvoupalcovým displejem, ale ten má kvalitní rozlišení a kontrast, a tak budete mít podrobný přehled o tom co se v postýlce děje. Mnohdy miminko jenom zasténá ze spaní a v případě rádiových chůviček bez obrazu nevíte zda se probudilo, nebo bude dále spát. Pokud vejdete do dětského pokojíčku, dost možná právě tím miminko definitivně probudíte. S video chůvičkou se vám to nestane. Své dítě můžete sledovat na dálku.

Model Vtech BM2600 je dvoucestný. Nejen tak slyšíte a vidíte co se v postýlce děje, ale můžete na miminko promluvat, nebo mu třeba pustit některou z uložených ukolébavek a tím jej uklidnit. Správná dětská chůva musí velký dosah, který v tomto případě činí až 300 metrů ve volném prostoru. V interiéru kde signál zeslabují stěny a nábytek je dosah 50 až 60m – samozřejmě záleží na tom, za kolika a jakými zdmi budete. Pro přenos je využivána digitální technologie FHSS 2.4GHz, která je bezpečná a nemusíte tak mít strach, že by se na vás “napojil” někdo další. Rodičovská jednotka je mimo barevný displej vybavena dálkovým ovládáním zoomu s možností dvojnásobného přiblížení. Nechybí zde světelný ukazatel, který v závislosti na intenzitě hluku postupně rozvěcuje LED diody. Najdete zde indikátor vybité baterie a ukazatel informující o dětské jednotce mimo dosah signálu. Dětská jednotka je vybavena teploměrem pro hlídání teploty v místnosti.

Získej tuto chůvičku Vtech za cenu od 2 199 Kč

Naše hodnocení

Kvalita přenosu8.5
Vybavenost8.0
Cena9.5
Dětskou video chůvička s teploměrem, ukolébavkami, obousměrný přenosem zvuku za podobnou cenu jen tak neseženete.
8.7

3. Dětská chůvička s kamerou a dotykovým displejem Switel BCF989

Dotykové displeje již nejsou výsadou jen tabletů a mobilních telefonů. Komfortnost a rychlost jejího použivání si již můžete užívat i na rodičovské jednotce dětské videochůvičky. Švýcarský výrobce Switel ji vybavil displejem o uhlopříčce 4,3 palce. Má výbornou citlivost a rychlou odezvu tak jak jste zvyklí právě třeba u mobilů. Díky dotykovému ovládání mohly být odstraněny veškeré tlačítka a díky tomu oproti předešlým modelům zbylo více místa právě na displej. Ten je nyní opravdu výborně čitelný a uvidíte na něm každý detail toho co se okolo vašeho dítka právě děje.

A že toho uvidíte opravdu hodně a hodně detailně. Dětská jednotka je totiž vybavena zoomem a tak si můžete přiblížit konkrétní detail. Kamera je motorizovaná a můžete ji ovládat na dálku přes rodičovskou jednotku. Dosah výrobce úvádí třista metrů. V interiéru je to samozřejmě méně, ale dosah je signál je skutečně silný. Samozřejmostí je oboustranná komunikace. Buďto můžete na dítko mluvit, nebo mu pustit některou z ukolébavek. Dalšími přednostmi, které je určitě třeba zmínit je přenos aktivovaný hlasem (VOX), automatický režim nočního vidění a monitorování teploty.

Získej tuto video chůvičku Switel za cenu od 5 790 Kč

Naše hodnocení

Kvalita přenosu8.5
Vybavenost9.0
Cena8.0
Spolehlivá dětská video chůvička s kamerou na dálkové ovládání a velkým dotykovým displejem.
8.5

4. Video chůvička NUK ECO Control

Nuk to je záruka kvality pro vaše dítě. Společnost již přes padesát let vyrábí spolehlivé a bezpečné výrobky pro miminka a starší děti. Při výrobě produktů spolupracuje s týmem odborníků v oblasti pediatrie, stomatologie a výživy, proto jsou jejich výrobky jednoduché, bezpečné a funkční. Samozřejmě tak dlouho nevyrábí dětské videochůvičky, ale i s těmi má již bohaté zkušenosti a nabízí několk velice šikovných modelů. My jsem do recenze zařadili Eco COntrol, který nám přišel nejpovedenější.

Tak jako ostatní hodnocené chůvičky i Nuk uvádí dosah třista metrů. V interiéru to bude ale špíše těch padesát, což je ale samozřejmě plně dostačující. Výborně je zpracována funkce nočního vidění včetně infračerveného osvětlení. Kamerka se automaticky přizpůsobí okolnímu světlu a umožňuje naprosto spolehlivé pozorování i když je v dětském pokojíčku naprostá tma. Je zcela bez vysokofrkvenčního vysilání, takže se nemusíte obávat nějakého přebytečného nezdravého “záření”. Navíc diky eko módu spustí vysilání až když je to opravdu potřeba. Obraz je přenášen na velký a výborně čitelný dispej o uhlopříčce 7,1 cm. Velmi nás potěšila vinikající kvalita a čistost přenášeného zvuku. A to v obou směrech, jak od miminka k vám, tak váš hlas k dítěti. Užitečnými doplňkovými funkcemi jsou uložené ukolébavky a vibrační upozornění.

Získej tuto video chůvičku NUK za cenu od 7 390 Kč

Naše hodnocení

Kvalita přenosu8.5
Vybavenost9.0
Cena7.0
Spolehlivá dětská video chůvička s kamerou na dálkové ovládání a velkým dotykovým displejem.
8.2
Polovyztužené podprsenky
Předchozí recenze

4NEJ Polovyztužené podprsenky

Rohové nerezové dřezy
Další recenze

4NEJ Rohové nerezové dřezy

Zatím žádné komentáře

Zanechte vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *